TOKİ, 159 iş yeri ile 55 konutu satışa sundu

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 23 şehirde bulunan 159 iş yeri ile 19 ildeki 55 konutu açık artırmayla satışa sundu.

0

TOKİ’den yatırımcılara uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla konut ve iş yeri satışları devam ediyor. Kurum, 23 ilde 159 iş yeri ile 19 şehirdeki 55 adet konutu “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu.

Kurumun iştiraki kuruluşlardan Emlak Yönetim tarafından organize edilecek açık artırma, 25 Temmuz 2019 perşembe günü TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki Merkez Binası’nda ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda eş zamanlı olarak saat 11.00’de gerçekleştirilecek ve www.emlakyonetim.com.tr internet sitesinden canlı olarak yayınlanacak ve katılımcılar buradan online olarak teklif verebilecek.

Yüzde 10 – 15 veya 25 peşin ve 120 ya da 144 ay vade ile satışa sunulan ve 3 ile 9 ay arasında değişen sürelerde teslimleri yapılacak iş yerleri alfabetik sıralamayla Adana, Afyon, Ankara, Bolu, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kütahya, Malatya, Muş, Rize, Samsun, Tekirdağ, Trabzon ve Zonguldak şehirlerinde bulunuyor.

Yüzde 10 – 15 veya 25 peşin ve 96,108 ya da 120 ay vade seçenekleriyle satışa sunulan konutlar Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Hatay, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Niğde, Osmaniye, Siirt, Şanlıurfa, Yalova ve Yozgat şehirlerinde bulunuyor.

Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Ziraat Bankası ve Halkbank şubeleri aracılığıyla yapılacak. Açık artırmaya katılacak olanlar başvuru ve teminatlarını bu iki banka şubeleri aracılığıyla açık artırmanın yapılacağı güne kadar başvuruda bulunabilecekler.

Acik-Artirma-Basvurusu-Sartnamesi

Satis-Listesi




****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin