22 Mayıs 2024 Çarşamba
Ana SayfaKonut ProjeleriTEM Avrasya'da modern şehrin avantajlarıyla gelenekleri yaşatan mahalle kültürü birleşiyor

TEM Avrasya’da modern şehrin avantajlarıyla gelenekleri yaşatan mahalle kültürü birleşiyor

Fuzul Yapı'nın Gaziosmanpaşa'da otobana komşu lokasyonıyla avantajlı bir konumda TOKİ garantörlüğünde hayata geçireceği TEM Avrasya Konutları projesinde modern şehir yaşamının ayrıcalıkları, geleneksel değerlerlerin korunduğu sımsıcak mahalle kültürüyle birleştiriliyor.
Ön talep sürecinde 15 bin civarında rekor talep alan TEM Avrasya Konutları projesinde 2+1 konut fiyatları 420 bin TL'den başlıyor. Projede, 3+1 dairelerin satış fiyatları 700 bin liradan, 4+1 konutların satış fiyatları ise 1 milyon 20 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.
 
"Ne Avrupa, ne Asya en güzeli TEM Avrasya" mottosuyla satışta olan TEM Avrasya Konutları, 18 bin 621 metrekare alan üzerinde 17-18 katlı 6 bloktan oluşuyor. Projede 612 daire ve 1'i market olmak üzere 17 adet cadde dükkanları yer alıyor. Aile konseptinin ön planda tutulduğu projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor.
TEM Avrasya Konutları'nda 2+1 daire sayısı 362 adet, 3+1 daire sayısı 233 adet, ve geniş ailelere özel 17 adet 4+1 daire olarak belirlendi. Projede 17 adet de cadde mağazası yer alıyor. 

Ödeme seçenekleri
Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise 24 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Yüzde 30 peşinat ise 2 taksit halinde ödeniyor. Diğer bir ödeme seçeneğine göre ise yüzde 20 peşinat veriliyor kalan yüzde 80 ise banka kredisi ile 120 ay yüzde 0,89 faizle taksitlendiriliyor.

Sosyal donatılarda her şey düşünüldü
TEM Avrasya'da afelerin ve restoranların olduğu çarşısından yüzme havuzu, hamam ve saunanın olduğu sosyal tesisine; açık ve kapalı dinlenme teraslarından yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanlarına kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bulunuyor.

Lokasyon
İstanbul’un gelişen ilçesi Gaziosmanpaşa’da yükselen TEM Avrasya, Maslak’a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 10 dakika, metroya ve GOP Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafeyle şehrin iş ve yeni yaşam merkezinin tam kalbinde konumlanıyor.

Tem Avrasya hakkında daha detaylı bilgi için haberin altındaki Proje Bilgi Formunu doldurup tarafımıza gönderebilirsiniz.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI