18 Ağustos 2022 Perşembe
Ana SayfaKonut ProjeleriTeknik Yapı’dan yaşam odaklı dönüşüm projesi: Yücelpark

Teknik Yapı’dan yaşam odaklı dönüşüm projesi: Yücelpark

Teknik Yapı’nın yeni kentsel dönüşüm projesi Yücelpark’ta lansman fırsatları devam ediyor.

Kartal’da Cevizli Caddesi üzerinde 20 bin metrekarelik arsa ve 120 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde Teknik Yapı tarafından 650 milyon TL yatırım bedeliyle kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilecek olan Yücelpark projesi 19 nisanda gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarına sunuldu.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ve Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım

Basın toplantısında konuşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım yeşiller içinde, zengin sosyal donatılara sahip, çocuklu ailelere hitap eden, yatırım getiri potansiyeli yüksek bir proje tasarladıklarını açıklayarak Yücelpark’ın Kartal’da bugüne kadar yaptıkları kentsel dönüşüm projeleri içinde ayrı bir yeri olduğunu söyledi. Daha önceki dönüşüm projelerinin eski fabrika ve sanayi tesislerinin dönüşümüyle yapıldığını anımsatan Durbakayım bu projenin ise deprem riski nedeniyle bölgede yapacakları ilk dönüşüm projesi olduğunu ifade etti.

Yücelpark’ta kat planları, satış fiyatları ve ödeme planı

Konut teslimlerinin 36 ay sonra yapılması planlanan ve10 blok halinde tasarlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 825 rezidans daire ile 17 ticari alan inşa edilecek.

Projede metrekare satış fiyatları 6.135 liradan; konutların satış fiyatları da 329.000 TL’den başlıyor. Teknik Yapı bünyesinde sağlanan finans desteğiyle yüzde 30 peşin bakiye 50 ay senetle ödeme yapılabilen projede ayrıca 60 ay aylık 0.74 vade farkı oranıyla firma sübvanseli konut kredisi kullanılabiliyor. Peşinat olarak alınacak olan yüzde 20’lik kısım ise yüzde 5 sözleşmede, yüzde 5 oniki ay sonra, yüzde 5 yirmidört ay sonra ve yüzde 5 te otuzaltı ay sonra olmak üzere 3 yıla yayılarak ödeniyor.

Yücelpark’ta sosyal alanlar

  • Açık ve kapalı spor alanları, açık hava koşu parkuru ve basketbol sahası
  • Peyzajlı yeşil alanlar, parklar, yürüyüş ve koşu yolları, bisiklet sürüş yolu
  • Çocuklar için oyun alanları, parklar ve kreş
  • Açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası
  • Fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası
  • Kafe, restoran ve alışveriş mağazaları
  • Kapalı otopark
  • 7/24 kameralarla desteklenen güvenlik

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
321 YAZI