Tahincioğlu, yeni projesi Nidapark Çengelköy’ü satışa sundu

0

Geliştirdiği nitelikli projeleriyle gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Tahincioğlu, yeni projeleri Nidapark Çengelköy’ü satışa sundu.

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde lokasyonlarından Çengelköy’de, 36 bin 500 metrekarelik alan üzerinde az katlı 12 blok halinde yatay mimaride tasarlanan proje; 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 ve 5,5+1 dubleks kat planlarında markalı konuttan oluşuyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanmadan, dolayısıyla da dosya ve hayat sigortası masrafı olmadan 36 ay 0 vade farkı ya da 60 ay 0.69 vade farkı avantajlı ödeme planından faydalanabilecekler.

Avantajlı konumu sayesinde İstanbul’un her noktasına konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşma ayrıcalığı sunan Nidapark Çengelköy projesinin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar banyosu, sauna, cafe, çocuk oyun alanı, güneşlenme ve seyir terasları, yürüyüş parkurları ile aynı zamanda kamunun kullanımına da açık 10 bin metrekarelik bir park alanı öne çıkıyor. Tüm dairelerde balkon veya teras bulunuyor.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin