Tahincioğlu 3 projesinde “84 ay 0 faiz” kampanyası başlatıyor

Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar, Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark Kayaşehir projelerinde önümüzdeki pazartesiden itibaren 84 ay 0 faizli kampanya başlatacaklarını açıkladı.

0

Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar, Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark Kayaşehir projelerinde önümüzdeki pazartesiden itibaren 84 ay 0 faizli kampanya başlatacaklarını açıkladı.

Akpınar, Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) ana partnerliğinde, Doha Exhibition and Convention Center’da (DECC) düzenlenen Expo Turkey by Qatar fuarında Emlakdream.com’a yaptığı açıklamada, fuarda Emlak Konut’la ortak açtıkları stantla yer aldıklarını söyledi.

Fuarda yoğun ilgi gördüklerini dile getiren Akpınar, satış yapmanın yanı sıra yeni işbirlikleri oluşturmak için bazı görüşmeler de yaptıklarını belirtti.

“Pazartesi yeni kampanya başlatıyoruz”

Akpınar, yeni bir kampanya başlatmaya hazırlandıklarını açıklayarak, “Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark Kayaşehir’de 84 ay 0 faizli kampanya başlatıyoruz. Bu pazartesi başlayacak ve 31 Mart’a kadar devem edecek. Belli peşinat oranlarına göre yüzde 10’dan 25’e kadar değişen oranlarda, farklı vadelerde 0 faizli taksit imkanı olacak. Yüzde 25 peşinat verilmesi halinde kalan kısmına 84 ay 0 faizli belli kısmı kredi, belli kısmı balon ödemeden oluşan bir kampanya oluşturduk Emlak Konut’la beraber. Bu 3 projemizde konut, ofis ve ticari ünitelerle ilgili ürünlerimiz olacak. Yakın zamanda yeni ürünlerimizi de sunacağız.” dedi.

“Kanal İstanbul bölgeye değer katacak”

Kanal İstanbul’un güzergahında bulunan Nidapark Başakşehir projesinde satışlarının tamamlanıp, teslim edildiğini anımsatan Akpınar, Kanal İstanbul’un bölgeye değer katacağını ve gayrimenkulde değer artışına yol açacağını dile getirdi.

Soner Akpınar, Kayaşehir’in değerinin artacağını anlatarak, “100 milyar TL yatırım yapılan bir yer Kayaşehir. Lokasyonu çok iyi. 3 bin yataklı bir şehir hastanesi yapılıyor. Bölgeye değer katan ve gelecekte çok değer atışı olacak bir yer. 15 Temmuz’dan sonra Emlak Konut’un öncülüğünde başlattığımız kampanyayla Nidapark Kayaşehir’i satışa sunmuştuk. Bunun zümrüt ve yakut etaplarının yüzde 70’e yakını satıldı. Elmas etabını da yakında satış sunmayı planlıyoruz.” diye konuştu.

“Kayaşehir’de yeni AVM açıyoruz”

Kayaşehir’de Palladium AVM açacaklarını da açıklayan Akpınar, “Kentin tam meydanı olarak nitelendirdiğimiz metronun hemen çıkışındaki aksta, şehir meydanının hemen yanında yükselecek. Bunun hemen yanında Nidakule Kayaşehir ofis projemiz olacak. Yatırım yapanlar buradan çok karlı çıkacak. 3. havalimanında iş yapacak çok firma bu civarda ofis arıyor. Bundan dolayı çok talep alacağımızı düşünüyoruz. Daha dikdörtgen formda, verimliliğe daha farklı bakarak, AVM ile entegre edere farklılığını ortaya koyacağız.” şeklinde konuştu.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin