26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaSektörden HaberlerSur Yapı AVM'lerinde Öğretmenler Günü'ne özel fırsatlar..

Sur Yapı AVM’lerinde Öğretmenler Günü’ne özel fırsatlar..

Sur Yapı Metrogarden AVM’den öğretmenlere özel hediyeler..

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Sur Yapı Metrogarden AVM, 24 Kasım Perşembe günü kutlanacak olan Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlerimizi birbirinden güzel hediyelerle ağırlayacak.

Sur Yapı Metrogarden AVM’de 12.00 ile 20.00 saatleri arasında öğretmenlerimizi bekleyen hediyeler arasında Caribou Coffee’den den 10 adet small latte, 10 adet makyaj çantası, 4 adet Mad parfüm, 3 adet Dufy erkek gömlek, 2 kişiye My Donuts’dan kahve ve donut yer alıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel bu hediyelerden birine sahip olmak değerli öğretmenlerimizin, Sur Yapı Metrogarden AVM’nin danışma bankosuna gelerek öğretmen kimlik kartlarını göstermeleri yeterli olacak.

Axis Kağıthane AVM’den öğretmenlere hediye yağmuru..

Kağıthane’nin buluşma noktası ve en gözde alışveriş merkezi Axis Kağıthane AVM, 24 Kasım Perşembe günü kutlanacak olan Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlerimize birbirinden güzel hediyeler armağan ediyor.

Axis Kağıthane AVM’de öğretmenlerimizi bekleyen hediyeler arasından Gloria Jean’s Coffee’den 10 adet Türk kahvesi, 10 adet tek kişilik sinema bileti, 10 adet bowling hediye çeki ve 50 adet 50 TL’lik Çağrı Market alışveriş çeki yer alıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel bu hediyelerden birine sahip olmak için değerli öğretmenlerimizin, Axis Kağıthane AVM’nin danışma bankosuna öğretmen kimlik kartlarını göstermeleri yeterli olacak.

Marka AVM’de tüm öğretmenlere kahve hediye..

Türkiye’nin en seçkin markalarını ziyaretçileriyle buluşturan Sur Yapı Marka AVM, geleceği güzelleştiren tüm emekleri hatırına öğretmenlerimizi, bir fincanında 40 yıl hatır olan Türk kahvesi ile ağırlıyor. Sur Yapı Marka AVM, Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlerimize Özgen Ekspres’ten Türk Kahvesi hediye ediyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Sur Yapı Marka AVM’yi ziyaret eden tüm öğretmenler, kimlik kartlarını danışma bankosundaki görevlilere göstererek hediye kahvelerini Özgen Ekspres’ten alabiliyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI