Sur Yapı Antalya projesinde dikkat çekici kampanya..

Antalya'da dev bir kentsel dönüşüm projesi hayata geçiren Sur Yapı, konut alıcılarına birbirinden cazip ödeme kolaylıkları sunuyor.

0

Kamu bankalarının konut kredi faizlerini indirmesiyle birlikte gayrimenkul projeleri geliştiren inşaat şirketleri de taşın altına ellerine koyarak yapılan faiz indirimlerine kendilerinden de destekler vermeye başladı.

Sur Yapı’nın Antalya’nın Kepez ilçesinde 1 milyon 300 bin metrekarelik arazi üzerinde, 8 milyar liralık yatırım bedeliyle yapımı devam eden ve 19 bin bağımsız bölümden oluşan dev kentsel dönüşüm projesinden şimdi ev sahibi olmak isteyenler için çok cazip fiyatlar ve ödeme koşullarının sunulduğu bir kampanya başlatıldı.

Konut kredilerinin düşürülmesinin sektör için önemli bir adım olduğunu belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, kamu bankalarının konut kredi faizlerini 0.99’a indirmesinin hem sektöre hem de ekonomiye nefes aldıracağını belirterek kendilerinin de atılan bu olumlu adıma kayıtsız kalamayacaklarını, Sur Yapı olarak Antalya projelerinde cazip bir kampanya başlattıklarını söyledi.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas

Projeden ev almak için konut kredisi kullanacak müşterilerinin kendilerinin de destekleriyle birlikte 180 aya kadar kullanacakları miktara uygulanacak aylık faiz oranlarının 0.69’a kadar indirildiğine dikkat çeken Elmas, peşinatı sıfırladıklarını ve 1 yıl ötelediklerini, üstelik vade farksız tam 5 yıla böldüklerini ifade etti.

1+1 dairelerin 1.200 TL, 2+1 dairelerin 2.000 TL ve 3+1 daireler 3.000 TL’den başlayan taksitlerle alınabildiklerini dile getiren Elmas, bu modelde 180 ay vade uygulanırken peşinatların 12, 24, 36, 48 ve 60’ıncı aylarda vade farksız taksitlerle ödenebileceğini kaydetti.

Sur Yapı Antalya projesinde satış fiyatları 190.000 TL’den başlıyor

İlk etabında konut teslimlerinin aralık 2019’da başlayacağı projede 7 ağustos 2019 tarihi itibarıyla satış fiyatları 1+1 dairelerde 190 bin liradan, 2+1 dairelerde 302 bin liradan, 3+1 dairelerde ise 417 bin liradan başlıyor.

Haber ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki haber linkini indirebilirsiniz.

SUR YAPI ANTALYA PROJESI KAMPANYA VE PROJE DETAYLARI
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin