Sinpaş, “Süper Marka” seçildi

Türkiye'nin gayrimenkul devlerinden Sinpaş, "Supermarkalar Türkiye" araştırmasında ikinci kez "Süper Marka" seçildi.

0

Türkiye’nin gayrimenkul devlerinden Sinpaş, “Supermarkalar Türkiye” araştırmasında ikinci kez “Süper Marka” seçilme başarısını gösterdi.

Dünya genelinde 89 ülkede iki yılda bir düzenlenen Superbrands ile farklı sektörlerdeki en başarılı markalar jüri ve halk oylamasıyla belirleniyor.

Bu kapsamda bu yılın Süper Markaları, İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende Süper Marka ödülünü Sinpaş adına Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer aldı. 2014 yılında gayrimenkul kategorisinde özel sektörün “Süper Marka”sı seçilen Sinpaş, “Süpermarkalar Türkiye 2016” kapsamında ikinci kez “Süper Marka” seçilmiş oldu.

“Gurur duyuyoruz”

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, törendeki konuşmasında, ikinci kez Süper Marka seçilmekten gurur duyduklarını söyledi.

Ödülün, Sinpaş’ın yenilikçi vizyonunu ve uzmanlığını yansıttığını anlatan Gacemer, “44 yıldır daima yenilikçi kimliğimizle sektöre öncülük ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilke imza attık. Müthiş bir iş heyecanımız var. Müşterimizi dinliyoruz. Samimiyiz. Hayalleri basite indirgeme becerimiz var.” dedi.

“Konfor ve kalite ön plana çıkıyor”

Gacemer, Türkiye’de ilk kez konforun ve kalitenin öne çıkarıldığı, evin içinin yanı sıra peyzaja, sosyal donatılara ve ortak yaşam alanlarına önem verdiklerini aktararak, “Konut projelerinde sular, göller, havuzlar ve geniş yeşil alanlar gayrimenkul sektöründe ilk kez Sinpaş imzasıyla hayata geçti. Süper Marka seçilmemizin temelinde, yenilikçi vizyonumuz bulunuyor.” diye konuştu.

Yaklaşık 5 bin marka aday gösterildi

Süpermarka aday seçiminde şirketin teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırımlar, marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyması ve vergi sıralamasındaki yeri önem taşıyor.

Bu yıl 4 bin 986 marka arasından aday olarak gösterilen markalar, Nielsen’in  İstanbul, Ankara ve İzmir’de 18-56 yaş ve tüm SES gruplarında bin 638 kişi ile yüz yüze görüşmesiyle tespit ediliyor.

Kaynak: DHA

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin