Sinpaş Finans Şehir ile “Örnek Semt” konsepti..

0

Gayrimenkul projeleri tasarımında bir ilk olan “örnek semt” konseptini hayata Sinpaş Finans Şehir; 36 bin 500 metrekarelik dev şehir parkı, piknik alanları, göletleri ve oturma terasları ile yeşillikler içinde keyifle vakit geçirme imkânı sunuyor.

Finans Şehir sadece örnek semtiyle değil; şehir meydanıyla, uzun yürüyüş ve koşu yollarıyla, bisiklet parkuruyla, eğitim – sağlık ve spor kompleksleriyle, çocuklar için oyun alanlarıyla, kafe ve restoranlarıyla, ünlü markaların yer alacağı mağazaları ve çarşısıyla, Sinpaş Finans Şehir’de yaşam çok özel ve konforlu bir hale geliyor.

Çocuklar Sinpaş’ın konsept çocuk parkı Parky’nin birbirinden eğlenceli oyun donatılarının tadını doyasıya çıkartırken açık havada yer alan kütüphane ve mutfağın yanı sıra meyve ve sebzenizi ekip yetiştirebileceğiniz gastronomi bahçeleri, koruluk içindeki Lezzet Meydanı, zeytin, ıhlamur ve meyve bahçeleri ile lounge alanı da keyifli anlara ev sahipliği yapacak.

Şehir hayatı ile ev yaşamını kaynaştırmayı amaçlayan Sinpaş Finans Şehir’de kent mobilyaları, özel kaldırım tasarımları, su teması ve çocuk oyun alanları ile ‘şehirli’ konsepti yaşam buluyor. Bir yaşam tarzı olarak bisiklet kullanımını da güncel hayata dahil eden proje, şehir dokusu içinde Avrupa’da örnekleri görülen bisikletle özgürce dolaşmaya imkân verecek.

Az katlı yatay mimarisiyle öne çıkan proje; tuğla ve doğal taş görünümüne sahip dış cepheleriyle de dikkat çekiyor.

Sinpaş Finans Şehir hakkında genel bilgiler

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün 44 yıllık güçlü ve lider şirketlerinden Sinpaş tarafından yapımı devam eden İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanıbaşında 250 bin metrekarelik arazi üzerinde üç etap halinde hayata geçirilecek olan Sinpaş Finans Şehir projesi brüt alanları 46 ile 200 metrekare arasında değişen toplam 2 bin 550 ünitede konutlardan, ofislerden ve dükkanlardan meydana geliyor.

Projede ilk etapta teslimlerin aralık 2018’de, ikinci etapta aralık 2019’da ve residence etabında da aralık 2020’de yapılması planlanıyor.

Sinpaş Finans Şehir’de satış fiyatları

Projede 6 aralık 2018 tarihi itibarı ile 1+0’dan 4+1’e kadar farklı kat planlarına sahip dairelerde satış fiyatları 458.280 TL ile 1.924.800 TL arasında değişiyor. Projede firma bünyesinde banka kredisi kullanmadan ayda 2.500 TL’den başlayan taksitlerle yatırım fırsatı bulunuyor.

Sinpaş Finans Şehir nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin