Sinpaş Aquacity Bursa projesi

Sinpaş'ın yeni projesi Aquacity Bursa'da ön talepler toplanıyor.

0

Sinpaş Grubu’nun iştiraki şirketlerden Sinpaş Kent Yatırımları A.Ş. tarafından Bursa’nın Osmangazi İlçesi Demirtaş mevkii Eski Yalova Yolu üzerinde hayata geçirilecek yeni proje Sinpaş Aquacity Bursa projesi; 7 blok halinde ve su temalı olarak tasarlandı. Proje 17-19 ocak tarihleri arasında Katar’ın başkenti Doha’da gerçekleştirilen Expo Turkey by Qatar Fuarı’nda yatırımcılara tanıtılan proje mart ayında lansman satışlarına sunulacak.

Sinpaş Aquacity Bursa proje maketi

Sinpaş Aquacity Bursa’da kat planları ve sosyal alanlar

Projede büyüklükleri 63 ile 240 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+2 kat planlarında 508 daire inşa edilecek. Diğer projelerinde örnek daire hazırlayan Sinpaş’ın bu projede de önümüzdeki dönemlerde de örnek daire hazırlaması bekleniyor.

Konum olarak Sinpaş’ın daha önce şehirde projelendirdiği Bursa Modern’in yanında yer alacak olan proje su temalı alanlar, fitness salonu, sauna, hamam, yeme-içme alanları, peyzajlı bahçeler, yürüyüş yolları, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik bulunacak.

Sinpaş Aquacity Bursa’da teslim tarihi, fiyatlar ve ödeme planı

2020’nin sonunda teslimlerin başlaması planlanan projede devan eden ön talep toplama sürecinde satış fiyatları 177 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor. Projede henüz ödeme planı koşulları belirlenmedi.

Sinpaş Aquacity Bursa nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin