16 Ağustos 2022 Salı
Ana SayfaManşetSiltaş Panorama'da lansman fiyatları ve ödeme kampanyası devam ediyor..

Siltaş Panorama’da lansman fiyatları ve ödeme kampanyası devam ediyor..

9 haziranda gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarının başladığı Siltaş Panorama projesinde uygun fiyat ve ödeme koşulları fırsatları devam ediyor.

Siltaş Yapı tarafından Pendik Çınardere mahallesinde 23 bin metrekarelik arazi ve 175 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, bölgenin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak geliştirilen Siltaş Panorama’da 2+1’den 5+1e farklı kat planlarında 650 konut ve 24 ticari ünite inşa edilecek.

Siltaş Panorama’nın daire fiyatları ve ödeme koşulları hakkında bilgiler veren Siltaş Yapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erdinç Tunç, şunları söyledi:

“Projemizde 2+1, 3+1, 3,5+1 4+1, 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. 104 adet 2+1, 485 adet 3+1, 50 adet 4+1, 6 adet 5+1 ve 5 adet dubleks dairemiz bulunuyor. Bunların içinde dubleksler ve teras bahçeli seçenekler de mevcut. Projede metrekare fiyatlarımız 28 bin liradan başlıyor. Daire tiplerine göre ise fiyatlarımız; 2+1’lerde 2 milyon ila 3 milyon arasında, 3+1’lerde 3 milyon ila 6 milyon lira arasında, 4+1’lerde 6 buçuk milyon ila 8 buçuk milyon lira arasında, 5+1’lerde ise 9 milyon ila 18 milyon lira arasında değişiyor. Siltaş Panorama, komple bir yaşam alanı sunan LifeX konsepti içerisindeki misafir süiti, cep sineması, kafe-kütüphane başta olmak üzere yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun odası, fitness salonu ve saunası ile yaşama ekstra konfor katacak çok sayıda detaya sahip. Proje tatil köyünü aratmayan zengin konseptiyle ev sahiplerine dört mevsim ayrıcalıklar sunuyor. Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Panorama; metroya 4 dakika, Pendik sahiline 5 dakika, Pendik Marina’ya 9 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafede konumlanıyor.

Kampanya kapsamında lansman dönemine özel yüzde 10 indirimin yanı sıra ek fırsatlar da sunuyoruz. Yüzde 40 peşinat sonrası kalan bakiye şirket bünyesinde 24 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Banka kredisi kullanmak isteyenler için de pek çok kamu bankası ve özel banka alternatifi sunacağız. Yanı sıra kişiye özel alternatif ödeme planları da geliştirebiliyoruz. Çünkü biz hayal ettikleri evi arayanların doğru bir gayrimenkul yatırımı ile kazançlı çıkmasını amaçlıyoruz. Siltaş Panorama ile sadece bir ev değil, hayata ekstra konfor katan komple bir yaşam alanı sunuyoruz.”

Siltaş Yapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erdinç Tunç

 

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
320 YAZI