28 Kasım 2023 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriSiltaş Korupark'ın lokasyon avantajı..

Siltaş Korupark’ın lokasyon avantajı..

İstanbul’un oksijen deposu Aydos Ormanı’na birkaç dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5, metro istasyonuna 10, Kuzey Marmara Otoyolu ve E-5’e 10, TEM Otoyolu’na 6, civardaki alışveriş ve eğlence noktalarına 5 dakika uzaklıkta yer alan proje; doğanın yanı başında, şehrin merkezinden kopmadan ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyenleri buluşturacak.

Siltaş Yapı tarafındn İstanbul Pendik’te, 13 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirilecek olan Siltaş Korupark projesi 114 daire ve 9 villadan oluşuyor.

Siltaş Korupark projesinde yaşamın bütüncül ihtiyaçlarının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü ifade eden Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, projeleriyle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Beş yılı aşkın süredir projelerimizde başarıyla uyguladığımız ve sadece bir ev değil komple bir yaşam alanı yaratan LifeX konseptinin de yer aldığı projemizde çevre dostu, güvenli, huzurlu ve konforlu bir hayat için önemli fırsatlar sunuyoruz. Bugünün dünyasının ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz yeni nesil çözümlerle hayata ekstra değer katarken, değişen yaşam koşullarına paralel olarak artan hız, pratiklik, kolaylık taleplerini karşılıyoruz.Projemiz, Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından olan, çok sayıda donanımlı hastane ve prestijli eğitim kurumunun da bulunduğu Pendik’te yer alıyor. Ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında konumlanmasıyla şehir merkezinden kopmadan huzurlu bir yaşam alanı sağlıyor.

Siltaş Korupark’ta yaşamın bütüncül ihtiyaçlarının en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. 3,5+1 ve 4,5+1 daire tipleri ile 5+1 villaların yer aldığı projemizle doğanın içinde kuş sesleriyle uyanıp günün akışına hızla dahil olacağınız huzurlu ve güvenli bir yaşam vadediyoruz. Güne bol oksijenli, temiz bir nefesle başlama imkânı sunarken, yolda boşa harcanan zamanı yaşama geri kazandırıyoruz. Gündelik hayatta bir yerden bir yere yetişme telaşını ortadan kaldırarak yaşama paha biçilmez bir katma değer sağlıyoruz.”

Pek çok ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Korupark; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5, metro istasyonuna 10, Kuzey Marmara Otoyolu ve E-5’e 10, TEM Otoyolu’na 6, Aydos Ormanı’na 2, Aydos Kalesi ve Viaport’a 5, Pendik Marina’ya 12, farklı alışveriş merkezlerine 5, Teknopark’a 4 ve en yakın hastaneye 3 dakikalık mesafede konumlanıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
357 YAZI