Serdivan Cadde 54 karma projesi

Serdivan'da inşa edilecek olan Cadde 54; rezidanslardan, ofislerden ve ticari birimlerden meydana gelen bir karma proje olarak hayata geçiriliyor.

0

Sakarya merkez ilçelerinden Serdivan‘da karma proje olarak inşa edilecek olan Cadde 54‘te 19 ekimde düzenlenen basın toplantısı sonrası lansman satışları başladı.

Turkmall Gayrimenkul, Azerbaycan merkezli YU Group ve Serdivan Belediyesi tarafından 52 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde 750 milyon TL yatırım değeriyle Sakarya’da yaşamın yeni merkezi olmaya aday Cadde 54 karma projesi 4 katlı bloklar üzerinde 450 stüdyo rezidans daireden, 470 ofisten, 78 adet ticari alandan oluşan bir çarşıdan ve ayrıca çok canlı ve hareketli olması beklenen; üzerinde 79 mağazanın hizmet vereceği 300 metre uzunluğunda bir caddeden meydana gelecek. Projede 1500 araçlık bir kapalı otopark alanı da olacak.  Evrenol Architects tarafından tasarımlandırılan projede teslimlerin 2019’un 2. çeyreğinde yapılması planlanıyor.

Cadde 54’te satış fiyatları, prim beklentisi ve ödeme planı

Projenin lansmana özel metrekare satış fiyatları rezidanslarda 3 bin 800 TL’den, ofislerde ise 6 bin TL’den başlıyor. Teslim tarihinde projenin ilk fiyata göre minimum yüzde 50 prim artışı yakalaması öngörülüyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılan projeden vadeli alımı tercih edenler için firma bünyesinde vade farksız 36 ay taksit imkânı bulunuyor.

“Türkiye’de yeni yatırımlara devam edeceğiz”

Projenin Azarbeycanlı ortağı YU Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Geys Sirajlı Türkiye’de yeni yatırımlara devam edeceklerini söyledi. Şirketin Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan da Cadde 54’ün sadece Serdivan’a değil tüm bölgeye hitap edeceğini ifade ederek projeye daha şimdiden yoğun bir ilgi olduğunu söyledi. Cadde 54’ün şehrin vizyon projesi olacağını söyleyen Özkan “Sakarya’nın hayatı artık Cadde 54’ten akacak” dedi.

Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu da Cadde 54 ile birlikte gayrimenkul nitelikli projeler geliştirerek bölgeye değer katmayı hedeflediklerini belirterek 25 yıldır süren gayrimenkul ve perakende geliştirme yatırımlarını sektörünün dinamiklerini belirleyen nitelikli konut ve karma projelerle ortaklıklara imza atarak sürdüreceklerini söyledi. Faaliyetlerine Türkiye, Kazakistan, Tacikistan, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve Asya’da devam etiklerini anlatan Levent Eyüboğlu, 10’dan fazla ülkede, 30’dan fazla iş ortaklığının sorumluluğunu üstlendiklerini kaydetti.

 
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin