20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriSelenium Retro 9'da profesyonel yönetimden kişiye özel üst düzey hizmet alınacak

Selenium Retro 9’da profesyonel yönetimden kişiye özel üst düzey hizmet alınacak

Aşçıoğlu Grubu'nun İstanbul Ataköy'de inşa ettiği Selenium Retro 9 projesinde yönetim profesyonel SE Club'te olacak.  Aşçıoğlu'nun çeşitli projelerinde 2008 yılından bu yana hizmet veren Se Club; Selenium Retro 9 rezidans ve tesis yönetiminde, geniş kapsamlı, profesyonel hizmet anlayışı ve uzmanlaşmış kadrosu ile kaliteli yaşam sunmayı ilke edinmiş, kişiye özel üst sınıf hizmetler sunacak. Güvenlik öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımları ile kalite ve sürekli yenilenen hizmet standardının en geniş yelpazesine sahip olan Se Club, Selenium Retro9’da verdiği hizmetlerle yaşam kalitesini artırır. Konforunuzu en üst seviyeye taşımak için; taleplerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde 7/24 karşılayacak. 

Selenium Retro 9'da dairlerin metrekaresi yüzde bir KDV oranıyla 8.750 TL, ofislerin metrekaresi yüzde 18 KDV oranıyla 9 bin 350 TL.  Projede daire fiyatları 596 bin TL ile 1 milyon 243.bin  TL arası değişiyor. Selenium Retro 9'dan ev almak için avantajlı 48 aydan 10 yıla uzanan ödeme seçenekleri sunuluyor. 
Projede yüzde 20 peşinat tutarı Eylül 2017'de yüzde 10 ödeme yüzde 70 banka kredisiyle 48 ay 0 faiz ödeme seçeneği yer alıyor. Bunun yanı sıra 0,18 faizle 60 ay, 0,30 faizle 72 ay, 0,38'le 84 ay, 0,45'le 96 ay, 0,50'yle 108 ay ve 0,54 faizle 10 yıl banka kredili ödeme seçenekleri bulunuyor. 

Özellikler
225 adet Rezidans Daire, 108 adet Ofis ve 15 adet mağazadan oluşan yapısıyla, sizlere ihtiyacınız kadar olan yaşam alanınıza kavuşma olanağı sağlıyor. 
Norm Mimarlık tarafından tasarlanan Selenium Retro 9, gün ışığının maksimum kullanıldığı yapısı, panoramik manzarası, ayrıcalıklı hizmetten ödün vermeyen tarzı ile, Yeni Ataköy’de sizin için yükseliyor.
1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşan rezidansların bulunacağı proje  7500 metrekare arsa üzerinde  her biri 18 katlı 2 blokta konut ve ofis seçenekleri ile cadde üzerindeki mağaza alanlarından oluşacak.
Projede konutların 

Donatılar
Haziran 2019’da teslim edilecek Selenium Retro 9’un modern rezidansları, canlı bir sosyal hayat için mükemmel bir ortam sunacak. Huzurlu ve şık mekanlar, form ve işlevi kusursuz bir biçimde birleştirerek tam anlamıyla benzersiz bir yaşam tarzı deneyimine dönüştürüyor.
Projede , 7/24 Güvenlik, 7/24 Resepsiyon ve Concierge Hizmeti, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna ve Buhar Odası, Toplantı odası, Restoran-kafe bistro, mağazalar olacak.

Lokasyon
İstanbul’un en nezih yaşam merkezlerinden Yeşilköy, Florya ve Bakırköy’ün birleştiği noktada, Yeni Ataköy'de bulunan Selenium Retro 9 konum olarak E–5 Karayolu üzerinde, metro İstasyonuna ve otobüs duraklarına yürüyüş mesafesinde, Atatürk Havalimanı ve Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesine 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.
Proje hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurun.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI