SaleFish Türkiye, 20 milyar dolarlık pazarda söz sahibi olacak..

0

100 milyar doların üzerinde değere sahip gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık eden dünya emlak piyasasının önde gelen kuruluşlarından SaleFish’in Türkiye temsilciliğinin lansmanı 7 ekim perşembe günü yapıldı.

GMK Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat KalsınGMK Group İcra Kurulu Üyesi ve SaleFish Türkiye Ülke Müdürü İsmail Özcan ev sahipliğinde gerçekleştirilen lansmana Kanada İstanbul Başkosolosu Brahim Achtoutal, SaleFish kurucu ortaklarından Rob Nicolucci ile uluslararası iş geliştirmeden sorumlu ortak Mark Kuess ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

GMK Group ve Plus Group ortaklığında kurulan SaleFish Türkiye, Türkiye, Orta Doğu ve Körfez ülkeleri temsilciğini yapacak.

SaleFish Türkiye’de hedef 20 milyar dolar

Toplantıda konuşan GMK Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kalsın, hem Türkiye’de hem de körfez ülkelerinde gayrimenkule talebin çok yüksek olduğuna dikkat çekerek “Ülkemiz adına çok önemli bir partnerle yola çıkarak gayrimenkul müteahhitleri ve inşaatçıların iş yapma şeklinde bir devrim gerçekleştireceğiz. SaleFish sadece mesai saatlerinde değil, 7/24 gayrimenkul satış imkanı sunuyor. İstanbul’un akabinde Doha ve Dubai’de temsilcilikler açarak 20 milyar dolarlık pazarda söz sahibi olacağız.” dedi.

GMK Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kalsın

SaleFish neden Türkiye’yi seçti?

SaleFish’in Kurucu Ortağı Rob Nicolucci ise 15 yıllık yazılım deneyimleri ve gayrimenkul sektöründe 35 yıllık mimari hizmetleri ile bugüne kadar 100 milyar doların üzerinde değere sahip gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık ettiklerini belirterek, “Türkiye’de ortak bir başarı hikayesi yazmak için buradayız.” derken Uluslararası İş Geliştirmeden Sorumlu Ortağı Mark Kuess de Türkiye’nin, dünyada en yüksek sayıda gayrimenkulün el değiştirmesiyle lider olarak öne çıktığını, Türk kültürünün de kiralamaya nispeten konut satın almayı daha önemli gördüğünü ve bu sebeplerle Türkiye’yi seçtiklerini söyledi.

 
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin