Merkez Ankara ofis kampanyası..

0

Yılın son çeyreğine hızlı giren Merkez Ankara’nın satışa sunulan ofislerinde yatırımcıları ilk bir yılı ödemesiz, aylık 0.99 ile 120 ay vadeli kolay ödeme kampanyası bekliyor.

Emlak Konut GYO güvencesi ve Pasifik İnşaat vizyonuyla Ankara’nın Yenimahalle ilçesi Hipodrom caddesi üzerinde 125 bin metrekarelik tek parsel üzerinde geliştirilen ve bu özelliğiyle Türkiye’nin en büyük karma projesi olan Merkez Ankara’da 824’ü 2+1’den 6+1’e kadar değişen kat planlarında aile konutu, 601’i 1+1 ve 2+1 şehir suitleri olmak üzere toplam 1425 konut, A+ nitelikli 1.500 ofis, bir otel ve 150 mağazadan oluşan açık alışveriş caddesi inşa ediliyor.

Dünyanın önde gelen mimarlık ofislerinden New York merkezli KPF tarafından tasarlanan Merkez Ankara ofisleri şehrin en görkemli ve en prestijli iş merkezine ev sahipliği yapıyor. Merkez Ankara Ofis Parkı, eşsiz merkezi lokasyonu ve ulaşım kolaylığının yanı sıra fonksiyonel alt yapısı ve efektif alan çözümleriyle ölçek fark etmeksizin tüm kullanıcılarına mükemmel bir çalışma ortamı sağlıyor. Merkez Ankara’da 63 metrekareden 448 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde yer alan ofisler, istenirse bir araya getirilerek daha büyük kullanımlar için hizmet verebilecek şekilde tasarlanıyor.

Şehrin merkezinde olduğu kadar, 1,7 milyon metrekarelik Millet Bahçesi’ne komşu olması nedeniyle doğanın da içinde yer alan Merkez Ankara, balkonlu ve teraslı ofisleri, açık hava alışveriş ve yeme içme mekânlarıyla pandemiyle birlikte değişen ofis ihtiyaçlarınıtam olarak karşılıyor.

En ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanıp inşa edilen Merkez Ankara Ofis Parkı, ortak katlarda oluşturulmuş dinlenme alanları, kış bahçeleri, tahsisli otoparklar ve VIP giriş çıkış imkanları, çalışanların ve ziyaretçilerin yeme içme, alışveriş gibi her türlü ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilecekleri açık hava alışveriş merkezi ile ofis sakinlerine ayrıcalıklıbir iş yaşamı sunuyor.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin