Rönesans Maltepe Piazza Projesi

0
36 ülkeden 1.655 katılımcıyla, Avrupa’nın en büyük Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı olan EXPO REAL bu yıl 5-7 Ekim tarihlerinde Almanya'nın Münih şehrinde gerçekleştirilecek.

Rönesans Maltepe Piazza Projesi Genel Özellikleri
Rönesans Gayrimenkul’ün İstanbul Maltepe’de hayata geçireceği karma bir proje olan Piazza , 7 ekim Cuma günü yapılan bir basın toplantısıyla basına tanıtıldı.

320 milyon € yatırım değerine sahip olan projede; 29 katlı blokta 230 rezidans dairesi , 21 kattan oluşan ve 36 bin metrekare kiralanabilir alanda ofis bloğu ve iki blok arasında açık alanlarda 160 ticari mağaza ile 27 yeme-içme alanının bulunduğu bir AVM yer alıyor.

2018'in mart ayında teslim edilecek konut bloğunda 1+1'den 3+1'e kadar rezidans daire seçenekleri bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri brüt 59 ile 214 metrekare arasında değişiyor.

Rönesans Maltepe Piazza Projesinde Fiyatlar ve Ödeme Planı

Projede lansman dönemine özel olarak; 1+1 dairelerde fiyatlar 450 bin lira ile 655 bin lira arasında , 2+1 daireler 641 bin lira ile 1 milyon 338 bin lira arasında ve 3+1 daireler de 945 bin lira ile 1 milyon 570 bin lira arasında değişiyor.

Peşin alımlarda satış fiyatı üzerinden %12 indirim uygulanıyor. Ayrıca Rönesans Gayrimenkul bünyesinde yüzde 5 peşinle ödeme planları oluşturma olanağı da bulunuyor.

Rönesans Piazza Nerede

Piazza AVM'nin hemen yanında Kadıköy-Kartal metrosunun durağı bulunuyor. E-5 yolu üzerinde buluna proje sahil yoluna 3 , Sabiha Gökçen Havalimanı'na da 23 kilometre , Kadıköy'e 18 kilometre , Anadolu Adliye Sarayı'na 3 kilometre mesafede bulunuyor.

Rönesans Maltepe Piazza hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Proje Bilgi Formunu doldurup gönderebilirsiniz.

 

Rönesans Maltepe Piazza Projesi Fotoğrafları

Rönesans Maltepe Piazza Projesi Hakkında Bilgi Al
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin