RecExpo Gayrimenkul Fuarı 22 kasımda başlayacak

Bu yıl 4. kez kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanan Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Emlak Fuarı RECEXPO; 22-24 kasım tarihlerinde Bakü Expo Center’da gerçekleştirilecek.

0

İlk olarak 2015 yılında düzenlenen Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Emlak Fuarı ya da marka adıyla RecExpo Gayrimenkul Fuarı; ilk 3 yılında toplamda 18 binin üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısını ve profesyoneli ağırladı.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan RecExpo 22 ile 24 kasım tarihleri arasında 3 gün boyunca Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Expo Center’da yapılacak.

2017 yılında 10 bin metrekarelik alanda 13 ülkeden 92 katılımcı firmanın 230 projesini sergilediği fuara; Emaar, Damac, Baku White City, Abşeron City, Qala Grup, Bakıkhanov Residence, Menzil İnşaatı,  Azinko Holding gibi iddialı gayrimenkul şirketleri katılmıştı.

Azerbaycan Cumhuriyeti Emlak Meseleleri Devlet Komitesinin katkılarıyla, başta Azerbaycan ve Türkiye olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İspanya, İngiltere ve daha birçok ülkeden gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer alacağı fuar, yurtiçi ve yurtdışından kurumsal ve bireysel ziyaretçileri ağırlayacak.

Fuara katılım ile ilgili detaylı bilgiler fuarın Türkiye’deki yetkili firması Atılım Fuarcılık’tan alınıyor.




****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin