20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriRAMS Garden Bahçelievler’de anahtar teslimleri söz verilen tarihten 6 ay önce başladı..

RAMS Garden Bahçelievler’de anahtar teslimleri söz verilen tarihten 6 ay önce başladı..

RAMS, bugüne kadar tamamladığı tüm projelerdeki erken teslim geleneğini RAMS Garden Bahçelievler projesinde de sürdürdü. Projede anahtar teslimleri planlanan tarihten 6 ay önce yapıldı.

6 ülkenin 11’den fazla şehrinde 4 milyon metrekareden fazla proje alanına imza atmış olan RAMS, 2022 Eylül ayında lansmanını yaparak inşaatına başladığı RAMS Garden Bahçelievler’de yoğun ve kesintisiz çalışmaların sonucunda planlanandan 6 ay önce anahtar teslim ediyor.

RAMS farkıyla planlanandan 6 ay erken anahtar teslim etmenin gayrimenkul sektöründe önemli bir dönüm noktası olduğunun altını çizen RAMS Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Devran Bülbül şunları söyledi:

“Bu önemli başarı, RAMS’ın azim ve kararlılığını, sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtlıyor. 2022 yılının Eylül ayında inşa faaliyetlerine başlayan ve yoğun çalışmaların sonucunda planlanandan 6 ay erken anahtar teslimini başarıyla tamamladık. Biz RAMS olarak, dünya çapında yürüttüğümüz tüm projelerde erken teslime alışkınız. Gece gündüz demeden süren emek ve gayret sonucunda bu ilkeyi Türk inşaat sektörüne de getirdik. Türkiye’de önümüzdeki dönemdeki projelerimizde de erken teslim yaparak, sektöre adımızı altın harflerle yazacağız.” 

İstanbul’un merkezinde doğa ve şehir hayatını buluşturan RAMS Garden Bahçelievler, tüm ulaşım akslarına yakın konumu, 2+1’den 5+1’e kadar geniş daire seçenekleri, zengin sosyal imkânları ile modern ve konforlu bir yaşam tarzını bir araya getiriyor. Bloklar arasında mesafelerin standart bir inşaat projesinden geniş olması sebebiyle, RAMS Garden Bahçelievler ferah ve rahat yaşam alanları sunuyor. Proje, 74.500 metrekarelik geniş bir alandaki 11 blok ve 796 daire, 10 futbol sahası büyüklüğündeki yeşil alan ve 210 metre uzunluğunda göl ve yanı başındaki 42.300 metrekarelik benzersiz korudan oluşuyor. RAMS Garden Bahçelievler projesi, metrekare başına düşen yeşil alan sayısıyla da öne çıkıyor. Bu rakam İstanbul için 12,5 m2 iken projede 94,5 m2’ye ulaşıyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan projede, konutların yanı sıra restoranlar, kafeler, mağazalar ve diğer ticari alanlar da yer alıyor.

RAMS’dan “All In One” Konseptiyle Yepyeni Bir Deneyim

RAMS tarafından geliştirilen “All In One” yenilikçi konsepti, sadece bir ev değil, aynı zamanda konforlu bir yaşam tarzı sunan alanlar hayata geçiriyor. RAMS Garden Bahçelievler projesinde de yer alan “All In One” konsepti kapsamında sakinlerinin misafirlerine konaklama olanağı sunan misafir odaları, çocukların keyifle vakit geçirebileceği oyun alanları, toplantı ve etkinliklerin düzenlenebileceği çalışma odaları, spor sahaları ve kapalı sinema salonu gibi imkânlar da yer alıyor. Proje, modern mimari tasarımıyla göz doldururken, “All In One” konseptiyle de yaşamın her alanına değer katıyor. Misafirperverlik, eğlence, çalışma ve spor gibi farklı ihtiyaçları karşılayan bu konsept, sakinlere ve ailelere eksiksiz bir yaşam tarzı sunmayı amaçlıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI