Piyalepaşa İstanbul’a 2 büyük ödül daha..

Bugüne kadar pek çok farklı platformda çok sayıda ödül kazanan Piyalepaşa İstanbul projesi şimdi de European Property Awards 2017-2018’de 2 ödüle birden layık görülerek Avrupa’nın ve Dünya'nın en iyi karma kullanım projesi olmak için de aday gösterildi.

0

Türkiye’nin özel sektör eliyle inşa edilen en bütük kentsel dönüşüm projesi ünvanına sahip olan Piyalepaşa İstanbul ödül kazanmaya devam ediyor. Zengin ödül arşivine “Türkiye’nin En iyi Karma Kullanım” ve “Konut Yüksek Katlı Bina” ödüllerini de ekledi. European Property Awards 2017-2018’de 2 kategoride büyük ödülü alan Piyalepaşa İstanbul aynı zamanda International Property Awards’da Avrupa’nın ve dünyanın en iyi karma kullanım projesi ödülünü Türkiye’ye getirmek için 4 Aralık’ta düzenlenecek International Property Awards’da uluslar arası projelerle yarışacak.

“Karma Kullanım” dalında Türkiye’nin en iyisi seçilen Piyalepaşa İstanbul, aynı zamanda proje içerisindeki 190 daireden oluşan 16 katlı rezidans bloğu ile de “Konut Yüksek Katlı Bina” kategorisi ödülünün yurtiçinde sahibi oldu. Bu başarısını dünya çapında ödüllere çevirmek için 4 aralıkta yarışacak Piyalepaşa İstanbul’a emlakdream.com olarak başarılar diliyoruz.

Piyalepaşa İstanbul’un dünya çapında da prestijli bir proje olduğunun bir kere daha kanıtlandığını ifade eden Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel projelerinin hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük ilgi görerek ödüllerle takdir edilmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek İstanbul’un en değerli yerlerinden biri olan ve 500 yıllık bir geçmişse sahip olan Piyalepaşa’nın eski günlerine kavuşturulacağını aktardı.

Piyalepaşa İstanbul; Beyoğlu’nun tarihi Piyalepaşa semtinde bulunan 82 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde Polat Holding bünyesinde yeralan Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 760 konut, 190 rezidans daire, ofisler, otel ve 550 metre uzunluğunda 120 ticari mağazanın yer alacağı bir alışveriş caddesinden meydana gelen projede konutların metrekare satış fiyatları 10 bin 500 TL’den, rezidans dairelerin metrekare fiyatları ise 13 bin TL’den başlıyor.

Piyalepaşa İstanbul ödüllere doymuyor!

Daha önce International Property Awards’tan 5 ödülle dönen Piyalepaşa İstanbul ayrıca 28. Kristal Elma’da da farklı kategorilerde 4 ödüle layık görülmüştü. Gayrimenkul dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve International Property Awards tarafından verilen Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Mimarisi kategorisinde ‘Highly Commended Award’ ödülü de bulunan proje aynı zamanda sektöründe bir ilke imza atarak Digital Signage Expo Apex 2016’da ‘Etkinlik ve Sunum’ kategorisinde gümüş ödülü kazanmıştı. 13. Kırmızı Ödülleri’nde ‘Basında en iyi yüksek bütçeli reklam kampanyası’ ödülü ve 12. Kent ve Yaşam Ödülleri’nde ‘Kent Markası’ ödüllerini de Ödül Arşivine katan proje International Property Awards’da da “Dünya’nın En İyi İç Mimari Tasarımlı Örnek Daire” ödülüne layık görülmüştü.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin