Piyalepaşa İstanbul; Düsseldorf’ta görücüye çıktı

Almanya'nın Düsseldorf kentinde 8-10 şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı'na katılan Piyalepaşa İstanbul projesi 3 gün boyunca yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarına ve yabancı yatırımcılara tanıtılacak.

0

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himaye ve teşvikleriyle bu yıl ilk defa düzenlenen ve Demirören Medya Grubu ile İSTExpo Fuarcılık tarafından Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 8-10 şubat tarihleri arasında organize edilen Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı bugün kapılarını ziyaretçilere açtı.

3 gün sürecek fuarda yer alan Piyalepaşa İstanbul projesi de yurtdışında yaşayan ve birikimlerini ana vatanlarında değerlendirmek isteyen Türk vatandaşları ile Türkiye’den ev almayı düşünen Avrupalı yatırımcılara tanıtılacak.

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ve Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat

Bir kısmında konut teslimlerinin yapıldığı ve yaşamın başladığı, bir kısmında inşaatların devam ettiği Piyalepaşa İstanbul projesi; Beyoğlu’nda İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Taksim’e komşu konumda Piyalepaşa semtinde hayata geçiriliyor. Kentsel dönüşüm olarak geliştirilen proje 1+0’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ile 190 rezidans dairesinden, ofislerden, 5 yıldızlı otelden ve alışveriş sokağından meydana geliyor.

Polat Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından projelendirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde geri kalan konutlar bu yıl içinde, ticari alanlar ise 2020 yılında tamamlanmış olacak.

Almanya’daki ve çevre ülkelerde yaşayan Türk vatandaşlarıyla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirten Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel; Avrupa’da ya da dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan tüm vatandaşlarımızın ülkelerinde bir ev sahibi olması en doğal hakkı olduğunu belirterek kendilerinin de aslında bunu yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için kolaylaştırmak adına fuarlara katıldıklarını söyledi.

Piyalepaşa İstanbul’un yurt dışındaki Türkler için hem yatırım hem de oturum açısından önemli bir proje olduğuna dikkat çeken Yücel, projelerinin en önemli özelliğinin İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda yer alması ve en önemli merkezlerine birkaç dakikalık ulaşım mesafesinde olduğunu belirtti.

Projede yaşamın başlamış olmasının da yatırımcılar açısından diğer bir avantaj olduğuna dikkat çeken Kaan Yücel; yatırım yapanların ister oturabileceklerini isterlerse kolaylıkla kiraya verebileceklerini söyledi.

Ödeme konusunda konut alıcılarının isteğine göre kişiye özel onlarca plan yapabildiklerini vurgulayan Yücel; “Projede yer alan konutlarımızı 2019 yılı sonunda, ticarilerimizi ise 2020’de teslim etmeyi planlıyoruz. Satışa çıktığı günden itibaren yüzde 80 değer kazanan Piyalepaşa İstanbul, tamamlandığında yüzde yüzün üzerinde bir değer artışı kazanmış olacak.” dedi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin