Metal Yapı Konut 2 projesiyle Evim Türkiye’de..

8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katılan inşaat şirketlerinden Metal Yapı Konut; Düsseldorf'da yaşamın başladığı Blue Lake ve Kemerlife 23 projelerini tanıtacak.

0
Blue Lake - Küçükçekmece

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın destek ve teşvikleriyle Almanya’nın Düsseldorf şehrinde ilk olarak düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım fuarı bugün kapılarını açtı. 10 şubat pazar gününe kadar devam fuar boyunca 76 Türk gayrimenkul şirketi markalı konut projelerini yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları ile Türkiye’den gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen Avrupalı yatırımcılara tanıtacak.

Fuara katılan şirketlerden Metal Yapı Konut 3 gün devam edecek fuarda; yapımı tamamlanan, konut teslimlerinin yapıldığı ve yaşamın başladığı Blue Lake ile Kemerburgaz xxııı projelerini tanıtacak.

Evim Türkiye fuarına özel olarak bu 2 projeden yapılacak sıcak satışlarda satış fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim uygulanacak. Ayrıca konut bedelinin yarısı nakit, kalan yarısı için de 12 ay taksit imkânı sunulacak.

Blue Lake projesi hakkında genel bilgiler

İstanbul’un Avrupa yakası ilçelerinden Küçükçekmece’de gölün hemen yanında yaklaşık 38 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçirilen projede brüt alanları 60 ile 400 metrekare arasında değişen 1+0’dan 4+1 dubleks seçeneklerine kadar farklı kat planlarında, geniş teras ve balkonlu 788 konut ile alışveriş dükkan ve mağazaları bulunuyor. Çok özel nitelikli sosyal donatı alanlarına sahip proje hem göl hem de deniz manzarasına sahip.

Kemerburgaz XXIII projesi hakkında genel bilgiler

İstanbul Kemerburgaz’da 7 bin 750 metrekarelik arsa üzerinde geliştirilen proje; brüt alanları 52 ile 329 metrekare arasında değişen 1+0’dan 4+1’e kadar farklı tip ve büyüklüklerde 160 daireden ve 8 ticari üniteden meydana geliyor.

Kemerburgaz XXIII
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin