Pendik’te “cennetten bir köşe”; Edonia Garden

0

Kar Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Güven Uşak, Pendik’te hayata geçirdikleri Edonia Garden projesinde avantajlı kampanyalarla satışların sürdüğünü belirtti.

Kar Group bünyesinde bulunan Kar Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Güven Uşak, Edonia Garden projesi hakkında emlakdream.com’a yaptığı özel açıklamada, uzun yılladır İstanbul’da iş yapan firmalarının İSO’da ilk 500 arasında olduğunu ve betondan inşaat birçok alanda iş yaptıklarını söyledi.

Edonia Garden projesinin Pendik’te 4 blokta 388 daire ve 12 ticari üniteden oluştuğunu anlatan Uşak, “Sosyal alanları çok olan bir proje. Havuzu, çocuk havuzu, hamam, sauna, fitness merkezi, gezi alanları, buhar odası, su yansıma alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, 24 saat güvenlik olan bir proje.” dedi.

“Yeşil içinde yaşam”

Uşak, yeşil alana çok önem verdiklerini aktararak, “Projenin adını da zaten bu yüzden ‘cennetten bir köşe’ manasına gelen isimden seçtik. Etrafa yollarla çevrili. Ölü bir alan yok. Birinci kattaki dairenin bile önü açık. Lokasyon itibariyle yatırım ve oturuma uygun. Önümüzdeki otobüs durağı var. Arkamızda metro istasyonu yapılıyor. Sabiha Gökçen’e çok yakınız. Gedik Üniversitesine komşuyuz. Okullar diyarı gibi bir yer burası. Marmara Üniversitesi Hastanesine 1,5 kilometre uzaklıkta. Tüm okullar mevcut.” diye konuştu.

Projenin teslim tarihi

Yatay mimaride bir proje geliştirdiklerini dile getiren Uşak, “Mostar Yapı mimarlığını üstlendi. Tüm tarafla açık. Yatak odası, salonlar çok geniş. 14 dönüm inşaat alanı var. Bunun da 8 dönümü yeşil alandan oluşuyor. Peyzaja çok önem veriyoruz. Bittiği zaman ağacı yeşilliği olsun fazlasıyla olacak. Sözleşme tarihi 2020 Haziran ancak inşaat çok hızlı ilerliyor. 2019 Aralık hatta Ağustos’ta bitecek gibi duruyor.” şeklinde konuştu.

Projede fiyat ve ödeme koşulları

Uşak, lansmana özel peşin fiyatına yüzde 20 indirim yaptıklarını kaydederek, şöyle devam etti:

“Kısa süre için devam edecek. Belli sayıda konut için geçerli. Liste fiyatı üzerinden 60 ay firma üzerinden ödenebiliyor. Yüzde 25 peşinatla gerisi senetle ödeyebiliyorlar. 4 bankayla anlaşmamız var. İsteyen kredi de kullanabiliyor. Fiyatlar çok uygun. Metrekare fiyatı peşin alımlarda 3 bin 200 ile 3 bin 500 civarında. 1+1’ler 260 bin liradan başlıyor. İndirimle 210 bin liraya geliyor. Ayrıca, 2+1’ler 299 bin, 3+1’lerde peşin fiyatında 450 bin liradan başlıyor. Kendi arsamız. Hissedarları var. Bu projenin yanında 250 konutluk yeni proje yapacağız. Bu projenin bitiminde hemen inşaat başlayacağız. Şu ana yüzde 30 kara geçecek. Kira vermede de sıkıntı yaşamazlar.”
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin