17 Temmuz 2024 Çarşamba
Ana SayfaManşetPasifik GYO, İstanbul'daki 3 gayrimenkul projesinde ön satış sürecini başlattı..

Pasifik GYO, İstanbul’daki 3 gayrimenkul projesinde ön satış sürecini başlattı..

Gayrimenkulde bekleme sürecinin bittiğini, deprem ve seçim süreci sonrasında sektörde alıcının da satıcının da yeni döneme hazır olduğunu belirten Pasifik GYO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, İstanbulda toplam 20 milyar liralık yatırım değeriyle hayata geçirecekleri 3 projede ön satış sürecini başlattıklarını söyledi.

Piyasadaki bekleme döneminin sona erdiğini dile getiren Erdoğan, “Konut üreticileri önünü göremediği için bir süre bekledi ama artık bu dönem geride kaldı. Ufak tefek dalgalar olabilir ama büyük dalgaları atlattık. Gayrimenkulde alıcı da satıcı da yeni döneme hazır. Önümüzdeki günlerde konut piyasası hareketlenecek” dedi.

Pasifik GYO’nun İstanbul’daki üç gayrimenkul projesinde ön satışlar başladı

İstanbul’a üç yeni proje ile giriş yaptıklarını kaydeden Fatih Erdoğan, “Şimdiye kadar yaptıklarımızdan gurur, yapacaklarımız için ise heyecan duyuyoruz. İstanbul’daki üç projemizi de bu heyecanla gerçekleştiriyoruz. Levent’te hayata geçecek Next Level İstanbul ile Göktürk’teki Next Level Kemer ve Next Level Country projelerinin inşaat çalışmaları başladı ve büyük bir hızla devam ediyor. Projelere gelen talepten de memnunuz” dedi.

Projeler hakkında bilgiler veren Erdoğan, açıklamalarının devamında şunları söyledi:

“Levent’in Etiler girişinde yükselen Next Level İstanbul projemiz şehrin merkezinde olmasıyla öne çıkıyor. Dikey orman konseptli projemiz, geniş teras, balkon ya da bahçe alternatiflerinin olduğu 161 konut ve 44 ofisten oluşuyor. Next Level Kemer projemiz havalimanı yolu üzerindeki Kemer Country girişinin hemen başlangıcında olmasıyla sakinlerimizin trafiğe takılmadan evine ulaşmasına olanak tanıyor. Projemiz, Bahçeşehir Üniversitesi kampüsünün yanı sıra pek çok kolejin bulunduğu bölgede yer almasıyla özellikle çocuklu aileler için önemli bir avantaj sağlıyor. Bahçeli, teraslı, balkonlu az katlı bloklar olarak tasarlandığını projede 274 konut yer alıyor. Next Level Country ise doğanın başrolde olduğu bir yaşam tarzı sunuyor. Toplam 158 adet bağımsız bölümün yer aldığı projede 5 bin metrekarelik ticari alan da yer alıyor.

Metrekare satış fiyatlarının Next Level İstanbul’da 200 bin liradan, Next Level Country’de 150 bin liradan, Next Level Kemer’de ise 100 bin liradan başlıyor.”

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI