Özyurtlar Holding’in tüm projelerinde online satış dönemi başladı

0

Koronavirüsün yayılmasını önlemek kapsamında tüm projelerindeki satış ofislerini geçici bir süre kapatma kararı alan Özyurtlar Holding, satışları devam eden projelerinde yeni bir uygulamaya geçerek online olarak konut satışlarına başladı.

Yaklaşık 30 yıldan bu yana başta Esenyurt ve Beylikdüzü olmak üzere çok sayıda nitelikli gayrimenkul projesi geliştiren Özyurtlar Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, dünya ülkelerini etkisi altına alan ve Türkiye’ye de bulaşan coronavirus karşısında, yatırımcılarından gelen taleplerin hiç hız kesmediğini belirterek “yerli yatırımcılarımız, salgın nedeniyle evde kalmak zorunda oldukları, yabancı yatırımcılarımız da ülkelerini terk edemedikleri için talebi satışa dönüştüremiyorduk. Teknolojideki gelişim sayesinde sınırların ortadan kalktığından yola çıkarak satışlarımızı sınır tanımayan bir ortam olan dijitale taşıdık. Yatırımcılarımız satış ofisinde görevli arkadaşlarımızla görüntülü toplantı yaparak projelerimiz hakkında detaylı bilgi edinebiliyorlar. Kameralar aracılığıyla da istedikleri projemizin şantiyesini online olarak gezebiliyorlar.” dedi

Yatırımcılara online satış dönemi boyunca avantajlı ödeme seçenekleri de sunduklarını kaydeden Özyurt, “Virüs nedeniyle yürürlüğe konulan “İstikrar Kalkanı Paketi”, konut alımlarında kredi kullanım oranını yükselterek yatırımcılar için bir fırsat yarattı. Biz de Özyurtlar Holding olarak bu fırsatı hazırladığımız ödeme seçenekleriyle daha da avantajlı hale getirdik. Yatırımcılarımıza, tüm projelerimiz için yüzde 35 peşinat, 36 aya varan vadelendirme seçeneği sunarak, banka kredisine gerek kalmadan onları ev sahibi yapıyoruz. Bahaş Holding ortaklığıyla hayata geçirdiğimiz Meydan Ardıçlı projemizde ise 1. Etapta hemen teslim avantajıyla yüzde 0.79 faiz oranı uyguluyoruz.“ şeklinde konuştu.

Özyurtlar Holding’in dijital ortamda satışa sunduğu projeleri arasında; ‘Ncadde Hayat Residence’, NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı projeleri yer alıyor.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin