23 Nisan 2024 Salı
Ana SayfaManşetÖzyurtlar Holding’in iş makineleri afet bölgesinde”

Özyurtlar Holding’in iş makineleri afet bölgesinde”

İnşaat sektörünün güvenilir markalarından Özyurtlar Holding, elindeki tüm iş makinlerini ve çeşitli yardım malzemelerini Hataya ulaştırmak üzere harekete geçti. Özyurtlar Holdingin makine operatörü, mühendis ve hemşirelerden oluşan 15 kişilik yardım ekibi, iş makineleri ve ayrıca gönüllüler tarafından satış ofislerinde toplanan yardım malzemeleri dün akşam itibariyle yola çıktı.

Türkiye, Kahramanmaraş’ta peş peşe yaşanan depremlerin şokunu atlatmaya çalışırken yardım seferberliği tüm hızıyladevam ediyor. Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa ve Kilis’i yerle bir eden depremlerin yaralarnı sarmak için başlayan seferberlik hareketinde Özyurtlar Holding de yerini aldı.

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün güvenilir markalarından Özyurtlar Holding, elindeki tüm iş makinelerini afetten en çok etkilenen bölgelerden Hataya göndermek üzere harekete geçti. Özyurtlar Holdingin makine operatörü, mühendis ve hemşirelerden oluşan 15 kişilik yardım ekibi dün akşam yola çıktı.

Türkiye’yi derinden sarsan depremin en çok zarar verdiği illerden birinin de Hatay olduğuna dikkat çeken Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada hava şartları ve yol çökmesi nedeniyle o bölgeye yardım ulaştırılmasında sıkıntı yaşandığını hatırlattı. Özyurt Dünyada örneği çok ender görülen bir afetle karşı karşıyayız. Birkaç saat arayla aynı bölgede gerçekleşen şiddetli iki deprem nedeniyle 10 ilimiz neredeyse yerle bir oldu. Kayıplarımız var. Arama kurtarma çalışmaları bir yandan devam ediyor. Acımızın tarifi yok. Kış şartları, çöken viyadük ve yollar nedeniyle özellikle Hataya yardım aksayarak ulaşıyor. Bu şartlar altında biz de elimizitaşın altına koymayı milletimize borcumuz olarak görüyor, elimizdeki tüm iş makinelerini ve 15 kişilik yardım ekibinibölgeye sevkediyoruz. Yaraları sarma seferberliğinde insanlık vazifemizi yapıyoruz. Bölgede enkaz altında yaşam mücadelesi veren son vatandaşımız kurtarılıncaya kadar bölgeyi terk etmeyeceğiz diye konuştu

Öte yandan; Özyurtlar Holdingin ağırlıklı olarak konut ürettiği Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Beylikdüzü veBüyükçekmece bölgelerindeki vatandaş tarafından sağlanan yardım malzemelerinin de afet bölgesine ulaştırılması sağlanacak.

Özyurtlar Holdingin Meydan Ardıçlı ve Ödül İstanbulprojelerinin satış ofislerinde toplanan yardım malzemeleriTIRlarla afet bölgesine nakledilecek.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI