7 Temmuz 2022 Perşembe
Ana SayfaSektörden HaberlerOrtaklar mahallesinin 30 yıllık altyapı sorunu çözüldü..

Ortaklar mahallesinin 30 yıllık altyapı sorunu çözüldü..

Aydın’ın Germencik ilçesine bağlı, 13 bin nüfusun yaşadığı Ortaklar mahallesinin 30 yıllık altyapı sorunu, Aydın Büyükşehir ve Germencik belediyeleri iş birliğinde yapılan çalışmalarla çözüldü.

Yerel basın kuruluşu Aydın Ses Gazetesi’nde yer alan habere göre, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in girişimleri sonucunda Aydın Büyükşehir ve Germencik belediyeleri iş birliğinde yapılan çalışmalarla sorun çözüldü. Başkan Öndeş, mahallenin koku başta olmak üzere çeşitli altyapı sorunlarını ortadan kaldırdıklarını belirterek, “Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Çalışmalar hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Öndeş, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

 “Ortaklar Mahallemizde 30 yıllık kronik alt yapı sorununu Germencik Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi, ASKİ Genel Müdürlüğü iş birliğiyle çözdük. Germencik Belediyesi olarak girişimlerimiz sonucu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun desteğiyle Orkent ve Ülkümüz siteleri ile Çöp Şiş Meydanı’nı da kapsayan mevkide uzun yıllardır yaşanan koku başta olmak üzere çeşitli altyapı sorunlarını yapılan çalışma ile ortadan kaldırdık. Hayırlı ve uğurlu olsun. İnsan odaklı belediyecilik parolasıyla hizmet üretiyor, en iyisini sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz”

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
318 YAZI