ONS İncek’te Ramazan Fırsatı Devam Ediyor..

0

Başkentin; gayrimenkulde değerli lokasyonlarından olan  İncek’te ONS İnşaat tarafından hayata geçirilen ONS İncek’ten ev sahibi olma fırsatlarında son günlere giriyoruz.. Ankara’ya yeni nesil rezidans anlayışını getiren ONS İncek, ilk defa ev sahibi olacaklara ve geleceğe yatırım yapmak isteyenlere yüzde 10 peşinat ile ara ödeme olmadan aylık 2.900 lira taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor.
 
ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay,  ONS İncek kampanyasının bayramda da devam ettiğini açıkladı. ‘’ONS İncek kampanyamızla ev sahibi olmak artık çok kolay. Kampanyamızla ilk defa ev alacak genç yatırımcılar başta olmak üzere Ankara ekonomisine de değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımcıları harekete geçirmek istedik. 1. etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimiz için firma finansman gücümüzle planladığımız bu kampanyamızla yeni ev sahiplerimizi bekliyoruz. Kampanyamızda yatırımcıların dikkatini çeken konu; teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması oldu’’ dedi.
 
Ankara’nın cazibe merkezlerinden İncek’te  41, 43 ve 45 katlı üç blok şeklinde yükselen ONS İncek,39.168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Satışların hızla ilerlediği 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı ONS İncek toplam 992 residence daireden oluşuyor. 15 bin metrekare peyzaj alanına sahip olan ONS İncek; market, kafe, restoran, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi gündelik ihtiyaçları karşılayacak 45 ticari alanın bulunduğu mini AVM haricinde; ev sahiplerinin kullanacağı yazlık ve kışlık otomobil lastiklerinin depolanabileceği  mevsimsel  lastik oteli hizmeti sunacak.
 
Göl manzarasına hakim ONS İncek, 7/24 rezidans servisi kolaylığı da sağlıyor. ONS İncek’te residence daireler akıllı ev teknolojisiyle tüm beyaz eşyaların dahil olduğu kişiye özel sesli komut sistemiyle beş yıldızlı otel konforunu yaşatıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin