8 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşet“ O BİLGE… “

“ O BİLGE… “

Gayrimenkul sektöründe ilklerin geliştiricisi, uygulayıcısı, sektörün duayeni, Emlakdream editörümüz Bilge Özdemir “geleneksel yıl sonu“ söyleşimizde kitabı “O BİLGE …“ nin müjdesi gibi çıkış bilgilendirme ve raf sürecini emlakdream ile paylaşacağını söylemişti.
Bugün “ O BİLGE… “ sürecini paylaştı..
Gayrimenkul Pazarlama ve Satış – inşaat konseptlerinde çoğunlukla ilklerin geliştiricisi ve uygulayıcısı oldum.
 
“O BİLGE…“ de sektör paydaşlarının kurumsal desteğini alarak, sektör geneline en geniş çerçevede yayma, pazarlama ve satış kadrolarına, günümüze, geleceğe aktarmak istedim.
 
Bu doğrultuda, öncelikli olarak iş – ekonomi kategorisinde ilk olacak İçerik iletişimleri sonrasında yer vereceğimiz Siyah/Beyaz kurumsal Reklam ve Katkı sponsorluklarımıza öncelik verdik.
Sponsorluk görüşmelerimiz devam ederken, sponsorlarımız Aremas – Dev Proje – Mithra Pod – 7 Tepe Gayrimenkul – Imperium ve Coliseum – Acarkent ve Turyap – Anadolu Feneri Vapuru’nun vereceği “O BİLGE…“ özel lansman katkılarına ve EmlakDream’e teşekkür ediyorum.
 
“ O BİLGE… “ yi İki farklı bölüm içeriği ile sunuyoruz;
O’ NUN ADI “ BİLGE … öykü niteliğinde Doğduğum yer Çoruh’tan Deniz’e; Doyduğum yer Deniz’den Okyanusa uzanan hayat hikayemi yaşadığım komik deneyimlere gülecek, tecrübelerimden istifade edecek, hayatıma dokunan değerli dostlarım, arkadaşlarım ve büyüklerimle başarıma / başarısızlıklarıma ortak olacaksınız.
O GAYRİMENKUL’ UN BİLGE’Sİ… Yıllarca kaleme aldığım İki bine yakın gayrimenkul sektörü yazılarımın bir kısımından derlediğim konu başlıklarından inşaat, gayrimenkul sektörünü mutfağı ile nasıl başarılı ve başarısız olunur tanıyacaksınız
 
“ O BİLGE… “ yi bir solukta okuyacak, Bazen gülecek, bazende üzüleceksiniz ama bu kitabı seveceksiniz, çünkü bu kitaba Sevgimi Kattım.
“ O BİLGE… “ ile 14.Şubat.2024 tarihi itibari Kitapçı rafları ve online dağıtım kanallarında buluşacaksınız.
Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI