Note 27’ye gurbetçi ilgisi..

Note Yapı'nın Antalya'da hayata geçireceği yeni projesi Note 27'ye yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor.

0

Antalya’nın Kepez ilçesinde 13 bin 400 metrekarelik arsa alanı üzerinde Note Yapı tarafından kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen ve 6 blok halinde tasarlanan Note 27 projesi; 80 metrekarelik 2+1 ve 125 metrekarelik 3+1 kat planlarında 252 daireden meydana geliyor.

Bugüne kadar ürettikleri her projelerinde olduğu gibi yeni projeleri olan Note 27’yi de yurt dışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımıza ve yabancı yatırımcılara tanıttıklarını belirten Note Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tekelioğlu, özellikle yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının projeye gösterdikleri ilgiden çok memnun olduklarını dile getirdi. Konut alıcılarının en çok 300 ile 500 bin lira arasındaki dairelere ilgi gösterdiklerini ifade eden Tekelioğlu, bunu yeni projeleri Note 27’yi fiyatlarken de göz önünde bulundurduklarına dikkat çekerek projede topraktan satış fiyatlarının 300.000 ile 500.000 TL arasında değiştiğini söyledi.

Note Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tekelioğlu

Önceliklerinin kârlılıktan ziyade iyi işler çıkarmaya devam ederek kalıcı olmak olduğunun altını çizen Tekelioğlu, projeleri kendileri oturup yaşayacakmış gibi tasarladıklarını, çevreci ve yeni teknolojiler kullanarak ürettiklerini, hiç bir projelerinin birbirlerinin kopyası olmadığını kaydetti.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin