Nef’in 4 projesinde “Ev Yenileme Kampanyası”

31 ekime kadar devam edecek kampanya kapsamında; konut alıcıları eski evlerini Nef'in seçili 4 projesindeki yeni dairelerle değiştirme fırsatı yakalıyor.

0

Türkiye’de konut satışlarında son 4 yıldan bu yana sektör lideri olan Nef, “Ev Yenileme Kampanyası”nı başlattı.

31 ekim tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında; Nef’in hayata geçirmekte olduğu Nef Bahçelievler, Nef Çekmeköy, Nef Basın Ekspres ve Nef Reserve Kandilli projelerinde fiyatları 490 bin liradan başlayan sınırlı sayıdaki dairelerden ev almak isteyen konut alıcıları kendilerine ait olan eski evlerini değerinde takas yapma imkânına sahip olacaklar.

“Ev Yenileme Kampanyası” ile birlikte, oturduğu evi yenilemek, büyütmek, daha kârlı bir yatırıma çevirmek isteyenlerin tapulu eski evleri, uzman SPK onaylı ekspertizlerin raporları doğrultusunda belirlenen güncel değerleri ile Nef tarafından peşinat olarak alınacak ve seçilen daire fiyatı arasında kalan bakiye Nef’in özel ödeme planlarıyla taksitlendirilecek.

2018 yılı içinde 2 bin 500’den fazla konut teslimi yapan gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden Nef bu kampanya ile birlikte yeni ev almak ya da yatırım yapmak için eski evini satmak zorunda olan müşterilerin evlerini güncel piyasa değerinde alarak, onları eski evlerini satma derdinden kurtarıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin