7 Temmuz 2022 Perşembe
Ana SayfaEditörün SeçtikleriNidapark Küçükyalı Palladium Cadde dükkanları "Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli” ile...

Nidapark Küçükyalı Palladium Cadde dükkanları “Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli” ile satışa sunuldu..

Emlak Konut GYO güvencesi ve Tahincioğlu ayrıcalığı ile İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de geliştirilen Nidapark Küçükyalı projesi içinde yer alan Palladium Cadde’deki açık mağazalar “Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli” ile satışa sunuldu. Buna göre yatırımcılar dükkanlara banka kredisiz, vade farksız, dosya masrafsız ve hayat sigortasız sahip olabilecek. İlaveten bugün alıp ödemeye 2. yılda teslimlerde başlanabilecek.

Tahincioğlu ayrıcalığı ile geliştirilen “Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli” ile 60 ay 0 faiz veya banka kredisiz, dosya masrafsız, vade farksız ve hayat sigortasız 120 ay 0,79 vade farkı ile sahip olunabilecek ticari üniteler için ödemelere teslimlerle birlikte başlanabiliyor.

Nidapark Küçükyalı projesi içerisinde yer alan 300 konutluk Nidapark Küçükyalı Kınalı etabının teslim sürecinin tamamlandığını ve yaşamın başladığının altını çizen Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Projemiz içerisinde sağlıklı alışveriş konseptine uygun olarak planlanan 350 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi Palladium Cadde Küçükyalı, bir çok tanınmış markaların bulunacağı mağazaları, Türk ve Dünya mutfağından lezzetler sunan restoranları, günün yorgunluğunu atacak mekânları ve çocuklar için oluşturulacak eğlenceli oyun alanları ile dışarı çıkma ve alışveriş merkezine gitme zorunluluğunu ortadan kaldırırarak değişen yaşam biçimleri ve ihtiyaçlarına yanıt verecek. Palladium Cadde Küçükyalı ticari ünitelerimize çok yoğun bir ilgi var. Bu sebeple satışını öne çekerek 1. fazının satışlarına çıkma kararı aldık. Özellikle cadde mağazacılığına duyulan ihtiyaç buranın önemini arttırdı” dedi.

Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli nedir?

Tahincioğlu tarafından geliştirilen “Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli” ile 60 ay 0 faiz veya banka kredisiz, dosya masrafsız, vade farksız ve hayat sigortasız 120 ay 0.79 vade farkı ile sahip olunabilecek ticari üniteler için ödemelere teslimlerle birlikte başlanabiliyor.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu

Müşterilerinin devam eden beklentilerini de göz önüne alarak ‘Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli’ni geliştirdiklerini kaydeden Özcan Tahincioğlu; “Bu yeni finansal çözümümüz sayesinde sadece daire veya ofis değil, dükkan gibi ticari üniteler sahibi olmak isteyenler banka kredisine başvurmalarına gerek kalmadan, vade farkı, dosya masrafı ve hayat sigortası gibi ek ödemeler olmadan ve en önemlisi ödemeye 2. yılda başlayabilecekler. Özellikle ödemelerin 2. yılda başlaması, büyük bir avantaj sağlıyor.  Geliştirmiş olduğumuz finansal çözüm sayesinde  60 ay 0 vade farkı veya banka kredisiz veya 120 ay, 0,79 vade farklı ile müşterilerimize avantaj sağlayabileceğiz. Bu kampanyamız ile birlikte yıl sonuna kadar toplam 1,5 milyar TL satış hedefine ulaşmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
318 YAZI