Nidapark İstinye Projesi

0

Emlak Konut GYO‘nun Sarıyer İstinye Mahallesinde bulunan 15 bin 525 metrekarelik arsa ve yaklaşık 65 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Panorama, Koru ve Vadi olarak adlandırılan 3 etapta 4 ve 5 katlı toplam 55 blok olarak projelendirilen Nidapark İstinye projesinin tamamında büyüklükleri 90 ile 663 metrekare arasında değişen 538 nitelikli konut inşa edilecek. Projede konut teslimlerinin haziran 2019’dan sonra başlaması planlanıyor.
Mimari tasarımının Loft Mimarlık tarafından yapıldığı Nidapark İstinye’de 2+1 – 2,5+1 – 3+1 – 3,5+1 – 4,5+1 ve 5,5+1 planında seçenekleri olacak.

Nidapark İstinye’de fiyatlar ve ödeme planı

Ön talep toplama sürecinin başladığı projede konut alıcılarının en çok rağbet gösterdiği alım planı olan 60 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Projede satış fiyatları henüz netlik kazanmadı.

Nidapark İstinye’de sosyal alanlar

Projede her daire için 15 metrekarelik bir depolama alanı bulunuyor. Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yoga ve plates gibi özel aktiviteler için stüdyolar, sinema odası, tv odası, kafe restoran, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş yolları, kapalı otopark, hibrid araçlar için şarj ünitesi, İstinye merkezine shuttle servisi bulunuyor.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin