Neon Türkbükü Evleri Projesi

Bodrum Türkbükü’nde bulunan proje Yapıt İnşaat imzasını taşıyor. Şu an oturuma hazır bir şekilde olan proje içerisinde 11 tane villa bulunuyor.

0

Bodrum Türkbükü’nde bulunan proje Yapıt İnşaat imzasını taşıyor. Şu an oturuma hazır bir şekilde olan proje içerisinde 11 tane villa bulunuyor. Villaların hepsi 2+1 şeklinde dubleks olarak yapılmış. Büyüklüğü ise 162 metrekarede. Villaların 96 metrekarelik bir bölümü bahçe kullanımına açık. Denize uzaklığı 50 metre olan proje de villalar akıllı ev sistemiyle donatılmış.

Neon Türkbükü Evleri Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Türkbükü bilindiği üzere Bodrum’un en güzel bölgelerinden bir tanesi. Doğayla iç içe olan Neon Türkbükü evleri ise oturanlara elit bir yaşam sunuyor. Denizin turkuaz mavisine karşı yürüme mesafesinde uzaklığa sahip olan proje havalimanına da 35 dakikalık bir mesafede. Bodrum merkeze 15 dakikalık bir uzaklıkta olan villalar ultra lüks olarak tasarlanmış. Projenin yakınlarında ise Divan Otel bulunuyor. Villalar içerisinde konforu artırmaya dair her şey ince bir şekilde düşünülmüş, özel havuz ve bahçe doğal taş, ada mutfak şeklinde tasarlanmış içecek soğutma dolabından tutun da çamaşır kurutma makinelerine varıncaya kadar hepsi projeye dahil edilmiş.

Projenin sosyal donatıları ise Açık yüzme havuzu, Çocuk yüzme havuzu, Çocuk oyun alanları, Kameralı güvenlik, Deniz manzarası, Jeneratör, Ankastre beyaz eşya, Merkezi klima, Ebeveyn banyosu, Veranda, Akıllı ev sistemleri

Neon Türkbükü Evleri Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Ultralüks olan bu konutlar hemen teslim edilebilecek konumda ancak alternatif olarak sezonluk kiralama da yapılabiliyor. Yaz sezonunda aylık kiralanabilecek olan villalarda kiralar ise 10-12 bin Euro’dan kiracı bulabiliyor.

Neon Türkbükü Evleri’nde proje banka kredisine de uygun bir şekilde düşünülmüş. villalar banka

  • En Düşük Konut Fiyatı: 595 Bin Euro
  • En Yüksek Konut Fiyatı: 645 Bin Euro
  • Kira geliri: Sezonda 10-12 bin Euro

Neon Türkbükü Evleri Projesi Nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin