Nef Reserve Kandilli’nin mimari tasarımını kim yaptı?

0

Tasarımını ünlü mimar Emre Arolat‘ın yaptığı ve Nef tarafından İstanbul’un en özel noktalarından biri olan Kandilli’de deniz manzarasına hakim 70 bin metrekarelik alan üzerinde az kalı 29 blok halinde geliştirilen Nef Reserve Kandilli projesi 2.5+1’den 5+1’e kadar değişen farklı kat planlarında 406 konuttan meydana geliyor.

İç mimaride Mustafa Toner’in imzasını taşıyan projedeki tüm odalardaki cam sistemlerinde kurgulanan tavandan yere kadar uzanan paneller, evin genelinde ışığı içeri alabilmek ve ferah bir yaşam alanı yaratılması için tasarlandı. Bu tasarım balkon ve bahçe katlı dairelerde muazzam bir ferahlık hissi uyandırıyor.

Projenin şehrin içinde bir vaha olarak konumlanmasını sağlayan peyzaj tasarımını bu konuda dünyanın en iyilerinden biri olan Salm Landscape yaptı.

Nef inovasyonu patentli Foldhome sistemine dahil çok özel alanlara sahip projede; ev sahipleri ortak kullanımı için istedikleri zaman davet verebilecekleri, etkinlik düzenleyebilecekleri bir yalıya, misafirlerini ağırlayabilecekleri bir köşke ve karşıya geçmek için kullanabilecekleri tekneye sahip olabiliyor. Luxury Living serileri için özel tasarlanan Foldhome alanları, bu projede Kandilli ev sahiplerine Foldhome deneyimini eşsiz kılıyor. Foldhome alanlarının yanı sıra Nef Reserve Kandilli, sahip oldukları ayrıcalık ve hizmetlerle sadece bir konut olmanın ötesinde bir yaşam tarzını sunuyor. Kapalı alanlar arasında; kapalı yüzme havuzu, özel stüdyo, fitness, lounge alanı, squash, sinema salonu, playstation odası, müzik odası, misafir odası, davet odası, mini futbol sahası, mini basketbol sahası bulunuyor. İstanbul’un içinde eşsiz bir ferahlıktaki 39 bin metrekarelik açık hava peyzaj alanlarında açık-kapalı havuz, bahçe şömineleri, site içi restoran, dinlenme bahçesi, zen bahçeleri, yoga-pilates stüdyosu, mini golf alanları ve çocuklara özel kaykay alanı, aktivite alanı, ağaç ev, oyun parkuru, çocuk sanat duvarı, çocuk kulübü-oyun alanı yer alıyor.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin