Nef, 2020’yi 1.052 milyar TL satış cirosuyla kapattı

Geçtiğimiz yıl 5 projesinde 2 bin 050 konutu sahiplerine teslim eden Nef, New York'taki yeni projeleri "Saint Marks Place"ı 21 ocakta satışa sunuyor. Projede satış fiyatları 595 bin Dolardan başlıyor.

0
Nef
Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur

Geçtiğimiz yılı konut teslim yılı ilan eden Timur Gayrimenkul, biri İŞ GYO ortaklığında (Inistanbul), dördü de Nef markası altında hayata geçirdiği (Nef Bahçelievler, Nef Çekmeköy, Nef Sancaktepe, Nef Reserve Yalıkavak) projelerinde olmak üzere 2 bin 050 konut sahiplerine teslim edildi.

2020 yılını 1 Milyar 052 Milyon TL satış cirosu ile kapatan Nef, son 3 yılda 7000’den fazla konut teslimi gerçekleştirdi. Cironun yüzde 23’ü Nef online üzerinden gerçekleştirildi.

Teslimler 2021’de de devam edecek

Nef; Gölköy ile Hebil projelerini ve Yalıkavak ile Bahçelievler projelerindeki kalan etapları da 2021 yılı içerisinde teslim edecek. Nef ayrıca, kabası biten Kazakistan’daki Nef Uptown projesinin 10 bloktan oluşan ilk etabını da 2021 yılında teslim edecek.

Nef, New York’taki yeni projesi “Saint Marks Place”ı 21 ocakta satışa sunuyor

İstanbul ve Bodrum’da nitelikli konut projeleri üreten Nef, Avrupa başkentleri ve Kazakistan’daki projelerinin ardından ABD’nin ve dünyanın en önemli metropollerinden New York’ta 210 milyon dolarlık yatırım değeriyle Saint Marks Place projesini 21 ocakta satışa çıkarıyor.

Avdoo & Partners ortaklığında geliştirilen 12 katlı projede satış fiyatları 595.000 Dolar’dan başlıyor. Brooklyn’in en gözde caddesi olan 4. Cadde üzerinde yükselen ve kaba inşaatı tamamlanan projenin bu yılın son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Nef, Bodrum’da üçüncü projesine başlıyor

Bodrum’da Yalıkavak ve Gölköy’ün ardından üçüncü proje olarak Hebil koyunda Nef Reserve Hebil’i devreye alan alacaklarını açıklayan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur“Yine İstanbul’da Nef Reserve Kandilli projesinde ‘Koru Blokları’nı yakında satışa çıkacağız. Kazakistan’daki Nef Uptown projesinin ilk etabı 2021 yılı içerisinde teslim edilecek. 2021 yılında Nef Reserve Yalıkavak, Nef Reserve Gölköy ve Nef Bahçelievler teslim edilecek. Yeni Nef arsa projeleri satışa çıkacak.” dedi.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin