“Murat Kurum’un kentsel dönüşüm ve modern şehircilik anlamında hızlı icraatlarını sürdüreceğine inanıyoruz”

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; yeni Başkanlık Sisteminin ilk Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Murat Kurum'u tebrik ederek başarılar diledi.

0

Yeni yönetim sisteminin ülkemize hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Süleyman Çetinsaya; Başkan Erdoğan tarafından açıklanan ilk kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak atanan Murat Kurum’un isminin sektörde çok olumlu karşılandığına dikkat çekerek kendisinin sektörün artılarını eksilerini çok iyi bilen deneyimli bir kişi olduğunu, Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü döneminde planlı ve yaşanılabilir kentlerin oluşturulmasına öncülük ettiğini, yerinde ve zamanında yaptığı birçok hamlelerle sektörü daima canlı ve dinamik tuttuğunu söyledi.

Murat Kurum’un kentsel dönüşüm ve modern şehircilik anlamında hızlı icraatlarını bakan olarak da sürdüreceği kanaatinde olduğunu dile getiren Çetinsaya “Yeni dönemle birlikte inşaat sektörü 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir. Biz de Artaş İnşaat olarak sektördeki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin