Ağaoğlu; 7. kez Türkiye’nin en itibarlı inşaat şirketi oldu

Türkiye İtibar Endeksi Araştırması sonuçlarına Ağaoğlu Şirketler Grubu üst üste 7. kez Türkiye'nin en itibarlı inşaat şirketi oldu.

0

21 farklı sektörün değerlendirildiği ve Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün akademik denetiminde ve raportörlüğünde bu yıl 7’ncisi düzenlenen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması (TİE) kapsamında 5 bin kişiyle görüşüldü.

Daha önce 6 kere Türkiye’nin en itibarlı inşaat şirketi ödülüne layık görülen Ağaoğlu Şirketler Grubu bir kez daha aynı onuru yaşayarak üst üste 7. kez Türkiye’nin itibarı en yüksek inşaat şirketi olmayı başardı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan ve Türkiye’nin güzide eğitim kurumlarından biri olan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin araştırmasını çok önemsediğini belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu; gayrimenkul alanında geliştirdikleri projelerle  ulusal ve uluslararası arenada birçok ödül kazandıklarını ve kazandıkları her ödülün kendileri için çok anlamlı olduğunu söyleyerek “Yıldız Teknik Üniversitesi’nin denetiminden geçen bu ödüle bizleri layık gören her katılımcıya teşekkürü bir borç bilirim. Her bir proje için uzun araştırmalar yapıyoruz.  Ağaoğlu markasının sorumluluğu ile müşterilerimize ve yatırımcılarımıza kazandıran bir anlayış için var gücümüzle çalışıyoruz. Konutta bizi tercih eden insanların güveni ve ilgisinin karşılığını fazlasıyla vermeye devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Soldan sağa: Ağaoğlu Şirketler Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Barlas Yurtsever, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin