Murat Keskiner: “Düşler Vadisi Riva şehrin kıyısında doğayla baş başa bir yaşam sunuyor”

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi Riva projesinin satış ofisinde bugün gerçekleştirilen basın toplantısının ardından resmi satışlar başladı.

0

Yılmaz İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Murat Keskiner basın toplantısının tamamlanmasından sonra emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e projenin tüm detaylarını anlattı.

Keskiner’in proje hakkında söyledikleri dikkat çekici detaylar şöyle:

“1150 dönüm üzerine kurulan Düşler Vadisi Riva projesi arazisi üzerinde; 207 dönüm orman arazisi, 70 dönüm halka açık park alanı ve 870 bin metrekare konut alanı yer alıyor”

“2+1 de 5+1 e kadar villa seçenekleri sunulan projede 152 metrekare brütten başlayıp 400 metrekareye kadar villalar farklı cephe tipleriyle çeşitlendirildi”

“Her villaya özel bir kullanım alanının tahsis edildiği projede sosyal donatı alanında kendi kumsalının da olduğu içinde yüzülebilen büyük bir lagün yapılacak”

“Ekolojik bir proje olan projemizde bu konsepti koruduk. Proje içinde ekim alanları oluşturduk. Hobi bahçesinin biraz daha ötesinde iyi tarım yapılabilen ürünlerin proje içerisinde yaşayanların faydalanabileceği doğal bir yaşamı öngörüyoruz”

“2+1 villalarda natamam olarak satış 1.069 .000 liradan başlıyor. Firma bünyesinde yüzde 25 peşinat ve 48 ay 0.98 vade farkı ile taksitlendirme imkânı sunuluyor”

“İlk etabın 36 ay içinde tamamlanması planlanan projede ortalama metrekare satış fiyatları 7 bin 500 liradan başlıyor. Birinci etapta 3+1 villalar daha fazla yer alıyor”

“Her villanın kendi bahçe alanı olacak. Konumlarına göre farklı metrekarelerde bahçe sahipleri var. Esas keyifli olan kısmı bu. Hemen hemen villanın içerisindeki alan kadar bahçe kullanım alanı var. Evleri natamam teslim ediyoruz. Natamamdan kastımız dıştan bitmiş, içten kaba inşaat halinde bırakarak teslim edeceğiz. Villa kullanıcısının zevkine hitap etmesi için böyle bir seçeneği oluşturduk. Mimari ekibimiz villalar için üç veye dört farklı dekorasyon seçeneği oluşturdu. Dileyenler seçecekleri bu dekorasyon alternatiflerine göre villasını bizden anahtar teslimi alabilecek”

“Riva enterasan bir bölge. Yerleşim olarak çok bakir bir bölge. İstanbul’da şehrin içine çok yakınız ama bir o kadar da sayfiye alanı gibiyiz. Yoğun şehir yaşamındaki doğa özlemi çeken insanlar için öncelikli tercih sebebi oluyor. Bugüne kadar projeyle ilgili 2 bin 500 civarında ön talep aldık”
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin