Hakan Yılmaz: “Düşler Vadisi Riva’da uygun fiyatla satışa çıktık”

Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde Emlak Konut güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi Riva projesinde bugün düzenlenen basın toplantısının ardından resmi satışlara başlandı.

0

Düşler Vadisi Riva projesinin tanıtımının yapıldığı basın toplantısı sonrasında  emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e açıklamalarda bulunan Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz projeyi avantajlı fiyatlarla satışa sunduklarını ve proje tamamlandığında prim getirisi anlamında Düşler Vadisi Riva’nın çok farklı noktalara gideceğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta ön satışa başlayan projede bugün de resmi satışların başladığını belirten Yılmaz; Düşler Vadisi Riva projesinin  1150 dönüm üzerine kurulduğunu, 207 dönüm orman arazisi ve yanında 70 dönüm halka açık park alanı yer aldığını, proje kapsamında devlete inşa edilecek bir okul ve camii yer aldığını ifade ederek tamamında 1500 villanın olacağı projenin ilk etabında 509 villanın satışa çıktığını söyledi.

“2+1 den 6+1 e kadar villa seçenekleri olan projede 152 metrekareden 396 metrekareye kadar villalar yer alıyor” diyen Yılmaz; toplam yatırım maliyeti 2.8 milyar lira olan projenin tüm etaplarıyla beraber 6 senede tamamlanacağını bilgisini aktardı.

Hakan Yılmaz “lansman öncesi 2+1 villalarda fiyatlarımız 1.069.000 liradan başlıyor  4,5 – 5 milyon liraya kadar gidiyor” dedikten sonra bu fiyatların kısa bir süre için geçerli olduğuna dikkat çekerek “Bizim burada hedeflediğimiz satış metrekareleri dolduğu zaman fiyatlar artacak” dedi.

Galatasaray’ın  Riva arazisinin bilinen bir arazi olduğunu söyleyen Yılmaz “Burada 15-20 senedir bekleyen  bir kitle var. Bu kitleden de güzel dönüşler alıyoruz, projeye ilgi var, ön talep toplama sürecinde yaklaşık 2 bin 500 başvuru talebi aldık. Galatasaray kulübünün taraftarları ve  kongre üyeleri de projeye oldukça ilgi gösteriyorlar. Şu an fiyatlarımız da oldukça uygun “ dedi.

Yılmaz İnşaat hakkında da bilgi veren Hakan Yılmaz, “1973 senesinde kurulan aile firmasıyız. Şimdiye kadar Ülkenin çeşitli bölgelerinde alt yapı ve üst yapı projelerimiz oldu. Köprü, karayolu, doğalgaz, telekom müteahhitliği işlerimiz oldu. Bitirdiğimiz projeler arasında Fuaye Turkuaz, Fuaye Süreyyapaşa en son Başakşehir’de Ayazma Konutları yer alıyor. Gurubumuzun içinde ETK Kablo ve Bayrak Madencilik firmaları da yer alıyor” açıklamasında bulundu.

“Herkesi toprağa bastırıp doğa ile iç içe yaşatıyoruz” diyen Yılmaz; Düşler Vadisi Riva’nın kişi başına düşen peyzaj alanı ve yeşil alan büyüklüğü ile Türkiye’deki en büyük  proje olduğunu belirterek villaların hemen yanında bulunan 207 dönüm orman alanında yapılaşma olmadığını, oradan sitede yaşayan insanlar faydalanacağını kaydetti.

Projede içinde yüzülebilen göl de yer alacağı bilgisini veren Hakan Yılmaz Düşler Vadisi Riva’nın prim getirisi anlamında iddialı olarak çok farklı noktalara gideceğini söyledi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin