Modda Bulvar Projesi

Modda Bulvar Projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

İzmir Bornova’ da hayata geçirilen projenin yapımı Ontan Gayrimenkul tarafından üstleniliyor. Proje içerisinde 1050 adet daire bulunuyor. Proje dahilindeki konutlar ise 1+1’den başlayarak 4+1’e kadar çıkıyor. Konutların büyüklüğü ise 79 m2 ile 232 m2 arasında değişiyor. Modda Bulvar projesi ise sosyal donatılar açısından bir cazibe merkezi. Proje 15 bin metrekare arsa üzerine 5 blok halinde yapılan proje farklı büyüklüklerde tamamlanmış.

Modda Bulvar Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Modda Bulvar projesi içinde konut sahibi olmak isteyenlerin de çocuklarını rahatça bırakabilecekleri bir anaokulu var. Proje içerisinde günlük yaşam faaliyetlerinin eksiksiz bir şekilde giderilebilmesi için her türlü imkanlar seferber edilmiş durumda. Marketten tutunda kafeye kadar pek çok alternatif var.

Sosyal yaşam alanları bakımından göz dolduran proje de aynı zamanda sanat merkezi de var.  Proje kültür sanat ve sağlık bakımından Türkiye’nin gözde ve lider projelerinin başında geliyor.  Açık yüzme havuzu, Kapalı yüzme havuzu, Fitness merkezi, Kreş,  Market, Kafe,  Güvenlik,  Kameralı güvenlik, Açık otopark, Kapalı otopark, Sosyal tesis sayesinde

Projede dikkatleri çeken bir bölümde akvaryum. Bir cazibe merkezi olarak planlanan akvaryum sakin ve huzurlu zaman geçirme noktasında da önemli. Modda Bulvar projesinde diğer donatılar ise fitness, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Modda Bulvar Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Projede konut fiyatları ve teslim tarihleri henüz belli değil.

Modda Bulvar Projesi Nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin