9 Şubat 2023 Perşembe
Ana SayfaSektörden HaberlerMersin Kozmetik Fuarında tarih belli oldu

Mersin Kozmetik Fuarında tarih belli oldu

Ülke ekonomisine katkı sağlayan tüm sektörler gibi kozmetik, bakım ve güzellik sektörlerini de olumsuz etkileyen Covit 19 salgını, Dünya Sağlık Örgütü’nün de dile getirdiği gibi, Mayıs ayı sonunda kontrol altına alınıyor.  Bu süreye kadar çalışma hayatını tamamen durduran ya da yeni başlangıç yapmak isteyen güzellik salonları ve merkezleri için, Akdeniz’in en büyük ticaret platformu Mersin’de kuruluyor.

Faaliyetlerini ara vererek büyük kayıplar yaşayan kozmetik, güzellik ve medikal estetik sektörleri, ticari zararlarını, CNR Holding tarafından düzenlenecek Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı ile telafi edecek. Özellikle Mersin ve yakın coğrafyasında hizmet veren sektör temsilcilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Mersin Kozmetik Fuarı, kozmetik, bakım, güzellik ve medikal estetik sektörünün ticari umutlarını yeniden canlandıracak.
Dermatologlar, estetik cerrahlar, güzellik merkezi sahipleri, güzellik uzmanları, kuaförler, satın alma yöneticileri ve yeni yatırım yapacak girişimciler erteledikleri cihaz, ürün ve hizmet siparişlerinin alımını, 03-06 Ekim 2020 tarihleri arasında, CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Mersin Kozmetik Fuarı’ndan yapacak.
Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI