Mahall Bomonti İzmir’den kaçırılmayacak fırsat..

İzmir'in simge projelerinden biri olacak olan Mahall Bomonti İzmir'de şimdi '0 faiz' ile 84 ayda ödeme fırsatı sunuluyor.

0

Sanata ve spora verdiği destekle İzmirliler’in takdiri toplayan Türkerler Holding tarafından merkez Konak İlçesi Halkapınar Mahallesi’nde bulunan yaklaşık 45 bin metrekarelik arsa üzerinde inşaatı devam eden ve teslimlerin haziran 2019’dan sonra başlayacağı Mahall Bomonti İzmir projesi; 1912 yılında yapılmış olan 9 tarihi bina ve biri 58 katlı olmak üzere 3 yeni binayla birlikte toplam 12 blok halinde hayata geçiriliyor.

Mahall Bomonti İzmir’de kat planları, sosyal alanlar ve projenin konumu

Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve loft daire planlarında 466 rezidans özellikli konut, 590 ofis ve 90 ticari alan bulunuyor.

Daireleri gezmek için linki tıklayınız

100 yıllık Bomonti Fabrikası’ndan günümüze ulaşan parçaların sergileneceği bir müze alanı olacak projede yıl boyunca çeşitli sanatçıların eserlerinin sergileneceği ve henüz proje inşaatı bitmeden hayata geçirilen bir sanat evi de bulunuyor. Projede ayrıca 1000 kişi kapasiteli açık hava film gösterimlerinin yapılacağı gösteri alanı, cep tiyatrosu, kütüphane, performans alanı, spor tesisleri, tenis kulübü, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuklar için oyun alanları, koşu parkuru, bisiklet yolları, kaykay pisti, üyelik sistemi ile hizmet verecek olan fitness ve spa, kapalı otopark alanları, alışveriş mekanları, kafe ve restoranlar ile 7/24 güvenlik olacak.

4 üniversite ve 5 hastane ile aynı bölgede bulunan proje İzban, metro ve tramvaya sadece 400 metre mesafede konumlanıyor.

Mahall Bomonti İzmir’de fiyatlar ve kaçırılmayacak ödeme fırsatları

Konut fiyatlarının 329 bin TL’den başladığı projede kısa bir süre daha devam edecek ödeme fırsatlarıyla birlikte yüzde 15 peşin, yüzde 15 bir yıl sonra ara ödeme ve bakiye yüzde 70 vade farksız faizsiz olarak 84 ayda taksitle ödeme imkânı bulunuyor.

Mahall Bomonti İzmir nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin