27 Şubat 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriMahall Bomonti İzmir Örnek Daireleri Hazır

Mahall Bomonti İzmir Örnek Daireleri Hazır

Türkerler Grup tarafından İzmir Konak’ta Halkapınar Mahallesi’nde yaklaşık 45 bin metrekarelik bir arsa üzerinde 350 milyon Dolar yatırım maliyetiyle hayata geçirilen Mahall Bomonti projesi , konut , ofis ve ticari mağazalardan oluşuyor. Projede 9 tarihi bina restore ediliyor , bir tanesi 58 katlı olan 3 yeni blok  bu tarihi binaların yanına yapılıyor. Bu şekilde toplam 12 bloktan oluşan Mahall Bomonti İzmir’de 466 konut , 590 ofis ve 90 cadde mağazası  bulunuyor.

BASIN TOPLANTISINI İZLEMEK İÇİN VİDEOYU TIKLAYINIZ

Mahall Bomonti İzmir projesinin satış ofisinin içinde hazırlanan 3 örnek daire ve ofis 19 ekim Çarşamba günü yapılan bir basın toplantısıyla birlikte tanıtıldı.Mahal Bomonti İzmir projesinde haziran ayında başlayan ön talep döneminin ardından  resmi satışlara başlandı.
Satış ofisinde ayrıca İzmirli 2 resim ve 1 heykel sanatçısının eserlerinden oluşan sanat sergisi bulunuyor.
Bomonti Bira Tesisleri'nde restore edilen 9 tarihi binada, 3 adet örnek daire ve bir de örnek ofis tasarlandı. loft -1+0, 1+1 ve 3+1 loft daireden oluşan Mahall Bomonti İzmir örnek daireler, görücüye çıkmasıyla proje de bu gün resmi satışa sunuldu.
Tamamıyla mobilyalı teslim edilecek 1+0 daireler Mudo tarafından tasarlanıyor.1+1  dairenin büyüklüğü ise yaklaşık 80 metrekare şeklinde yapılıyor.


Bu projeyi farklılaştıran tarihi binaları ve bu tarihi binalar arasına konumlandırılacak sosyal ve kültürel faaliyetler  olacak .


 
Projede , 1+0 , 1+1 , 2+1 ve 3+1 ve 3+1 loft daireler bulunuyor. 1+0’lar otel konseptinde dayalı döşeli olarak teslim edilecek. Projede öngörülen teslim tarihi 30 haziran 2019.
 
Mahall Bomonti İzmir’de metrekare satış fiyatları 2 bin Dolardan başlıyor. Projede konut fiyatları 320 bin lira ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor.

İzmir’in yepyeni yaşam, iş, kültür, sanat ve eğlence merkezi olmaya aday Mahall Bomonti İzmir projesinde örnek daireler ve ofis hazırlandı. 1912 yılında inşa edilen Bomonti Tesisleri’nde restore edilen tarihi binada, Tarkan Önal Design tarafından tasarlanan örnek daireler; düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker: ‘’Örnek dairelerimiz, Mahall Bomonti İzmir’de standardı ne kadar yükselttiğimizi açıkça gösteriyor’’ dedi.

                      
 
Ferah ve dinamik ofisler
Çağdaş teknolojinin gereksinimi olan tüm ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilen ofisler, fonksiyonel alanlardaki gün ışığını verimli kullanarak ferah, dinamik ve yaratıcı kurguda tasarlandı. Ayrıca, isteyen ofis sahipleri için; farklı kavram ve ihtiyaçlara yönelik dekorasyon paketleri de düşünüldü.

 
Hayatı kolaylaştıran 1+0 ve 1+1 daireler
Açık ve koyu tonlardaki renk kombinasyon seçeneklerinin, estetik tasarımlar ile desteklendiği daireler, günlük hayat akışını kolaylaştıran tüm fonsksiyonel çözümleri de bünyesinde topluyor ve kullanıcısına sunuyor.
 
3+1 loft dairelerde ayrıcalıklı yaşam
Kendine özgüven nitelikli dekorasyon seçimlerinin yanısıra, pastel ve canlı renklerin birbiriyle uyum içerisindeki dengeli tarzıyla da ayrıcaklıklı yaşamlar sunan loft daireler; yüksek tavanla iç mekanda kullanıcılarına ferahlık hissini, geniş pencereler sayesinde ise, şehrin eşsiz panaromik manzarasını sunuyor.
 
 
Mudo’dan, Mahall Bomonti İzmir için özel tasarım
Mahall Bomonti İzmir’deki, tamamıyla mobilyalı teslim edilecek 1+0 daireler Mudo tarafından özel olarak tasarlanan ürünlerle döşendi. En üst düzey seviyedeki konforun; renk, doku ve çağdaş tasarım ile buluştuğu dairelerde, farklı coğrafyaların stil ve yaşam tarzlarından ilham alınarak her detay dikkatle düşünüldü.
 
Tamamıyla mobilyalı teslim edilecek stüdyo daireler yoğun ilgi görüyor
Biri 58 katlı, 9’u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 470 konut, 572 ofis, 30 ticari birim bulunuyor. Proje  1+0 ‘dan 3+1’e kadar geniş alternatifler sunuyor.  Tamamıyla mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilmesi planlanan1+0 daireler yoğun ilgi görüyor.
 
Kule Ofisler
55’ten 210 metrekareye, 29 ile 57.Katlar arasında yer alan kule ofisler, 3,80 metre tavan yüksekliği, açılan camları ve panoramik Körfez manzarası ile iş dünyasında yeni bir bakış açısı getiriyor.
 
Loft Ofisler
4 ve 5’inci kata konumlandırılan loft ofisler, 480–530 metrekare aralığındaki genişliği, bölgesel çift kat 8 metre yüksekliğindeki tavanları ve geniş terasları ile İzmir'de bir ilke imza atıyor.
 
Teras Ofisler
70 ile 530metrekare aralığında değişen ölçülerde, 4 metre tavan yüksekliği, geniş teras ve bahçeleri, komple açılan camları ile teras ofisler işten ziyade bir yaşam alanı sunuyor. 
 

Muhteşem manzarasıyla eşsiz bir keyif sunan  Mahall Bomonti İzmir, özgün konseptiyle İzmir’de birçok ilki de bir arada sunacak. Mahall Bomonti İzmir, kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak tasarlandı. Mahall Bomonti İzmir’de konforlu bir yaşam için her şey özel olarak tasarlandı. Açık ve kapalı havuz, spa, fitness merkezi, tenis kortları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarıyla Mahall Bomonti İzmir, çalışanlar, yaşayanlar, her yaştan sakinleri için farklı sosyal seçenekleri bir arada barındırıyor.
 
Mahall Bomonti İzmir, kentin kalbinde tüm yolların kesiştiği çok özel konumuyla yaşamı çok kolaylaştıracak. Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta. Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikada ulaşım imkânı sağlıyor. Metro istasyonu sadece 400 metre. En uzağı 8 kilometre tam 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin tam merkezinde. Öte yandan Urla 20, Çeşme 35, Manisa 25, Aydın 40 dakika uzaklıkta. 

Mahall Bomonti İzmir’de 3 İzmirli Sanatçı
 
Tarihi mekanlarda hazırlanan galeride, İzmirli sanatçılar Güven Zeyrek, Nafi Çil ve Ozan Ünal’ın eserlerinin yer aldığı serginin açılışına iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

İzmir, yeni bir kültür, sanat merkezine kavuştu. İş, sanat ve cemiyet hayatı Türkerler Holding’in yeni projesi Mahall Bomonti İzmir’de buluştu. 1912’de Bomonti Tesisleri’nin inşa edildiği arazide geliştirilen projedeki tarihi binalar restore edilerek dizayn edilen galeride ilk serginin açılışı özel bir davetle gerçekleştirildi.
   
Lebriz Art Solutions ortaklığıyla organize edilen ‘Mahall Bomonti İzmir’de 3 İzmirli Sanatçı’ adlı sergide sanatta 60. yılını yaşayan Güven Zeyrek, başarılı eserlere imza atan ressam – mimar Nafi Çil ve çok sayıda ödülü bulunan heykeltıraş Ozan Ünal’ın resim ve heykelleri yer alıyor.
 
Mahall Bomonti İzmir Nerede

 

PROJE BİLGİ FORMU

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI