20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut Projeleri"Mahal Bodrum" projesinin tanıtım lansmanı yapıldı..

“Mahal Bodrum” projesinin tanıtım lansmanı yapıldı..

Bodrum’da hayata geçirdiği nitelikli gayrimenkul projeleriyle ünlü turizm merkezinin marka değerine önemli katkılar sağlayan Çağdaş Holding, Decosta Grup işbirliğiyle hayata geçirecekleri yeni projeleri Mahal Bodrum’u Akana Cennet Koyu’nda gerçekleştirilen bir lansman etkinliğiyle sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıttı.

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu üyesi Dağlarca Çağlar’ın ev sahipliğinde,  Bodrum’un en gözde butik otellerinden biri olan  Akana Cennet Koyu’nun otantik atmosferinde düzenlenen lansman gecesi, davetlilerin büyük beğenisini topladı. Lansman,  Bodrum emlak piyasasının nabzını tutan kurumsal ve bireysel emlak şirketlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.  Yaklaşık 400 emlakçının katıldığı davettedavette, Çağdaş Holding Yönetim Kurulu üyesi Dağlarca Çağlar projenin özellikleri ve ayrıcalıklarından bahsetti. Dağlarca Çağlar Konacık mahallesindeki 2’nci projelerine başladıklarını ifade ederek “İlk etabımızda müstakil havuzlu villalarımızı tamamlamıştık. 2’inci etabımızda yaklaşık 40 anahtarımız olacak bunlarda 16 tane bahçeli daire, 24 adet müstakil villamız olacak. Bunların yanı sıra 1700 metre karelik bir sosyal yaşam alanı olacak. Projemizde ev sahiplerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yaşam alanı ve mahalle sıcaklığı oluşturacağımızı düşündüğümüz için Mahal Bodrum ismini verdik. Çok nitelikli, değer katan bir iş olacağına inanıyoruz. İnşallah önümüzdeki ay inşaat sürecine de başlamış olacağız. İnşaat sürecimiz yaklaşık 2 yıl sürecek 2025 Mayıs ayında evleri teslim edeceğimizi ön görüyoruz. Bodrum’un 2 inşaat sezonun da projemizi anahtar teslim hale getirmiş olacağız. Biz Bodrum’un 12 ay yaşanılır olduğuna inanan insanlarız. Burada yaşıyor ve görüyoruz bu talebi. Bodrum’un 12 ay yaşam noktasında yeni bir yapılaşmaya ihtiyacı var. Konacık buna çok müsait. Bodrum’un hem merkezinde hem de tepede sessizliğin içerisindesiniz. 12 ay yaşama uygun hem yerli hem yabancıların taleplerini karşılayacağımız bir proje oldu” dedi.

Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar

BODRUM’UN KALBİNDE, DOĞA İLE İÇ İÇE

Mahal Bodrum, segmentinin en özel projelerinden biri olarak dikkat çekiyor., her villaya özel yüzme havuzu, bahçe ve otoparkın bulunduğu 24 adet villa ve 16 daireden oluşan proje, Bodrum’un yeni iş, sosyal ve yaşam merkezi haline dönüşen Konacık’ta konumlanıyor.

Kent merkezinde yaşamanın sunduğu avantajlarla, muhteşem bir manzaraya karşı zamanın durduğu huzurlu bir sessizlik ve dinginliği bir arada yaşatan Mahal Bodrum, estetik mimarisi, inceliklerle donatılmış fonksiyonel yaşam alanları, projeye özel sosyal tesisi ve kent merkezine yakın konumu ile Konacık’ın gelişen yaşam ve yatırım trendine yön verecek seçkin ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sunuyor.

MAHAL BODRUM PANORAMİK MANZARASIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Doğal yükseltilerden oluşan tepe yamacındaki konumu ile yamaç korunun kollarında, kentin kalbinde, denizin tam karşısında bulunan Mahal Bodrum’da her mevsim denizin ve doğanın büründüğü onlarca renge sahip eşsiz panoramik manzarayı evinizin her köşesinden izlemeniz mümkün. Yamaç korunun kucakladığı Mahal Bodrum, Karaada manzarasından Gümbet, Bitez ve Yahşi koyu da dahil olmak üzere Bodrum Yarımadası’nın tüm güney kıyılarının doğal silüetini gözler önüne seriyor.

İKİNCİ KAT DAİRELERDE BİLE BAHÇE KEYFİ

Yamaçta boylu boyunca uzanan konumu sayesinde tüm dairelerin alt kat veya üst kat farketmesizin konuta özel bahçesi bulunan projede, her ev Bodrum’un manzarasına karşı konumlanmış seyir terası ayrıcalığı taşıyor. Bodrum’un kasım ayına kadar süren ve sarı yaz olarak adlandırılan uzun yaz mevsiminde önemli bir yer tutan bahçe kullanımını ikinci kat dairelere de taşıyan proje, dairelere de villa keyfini yaşatıyor.

12 AY BODRUM YAŞAMINA UYUMLU

Projelerinde kullandığı inşaat malzemeleri, kalitesi ve güvenirliği konusunda 30 yıldır güvenin sembolü haline gelen Çağdaş Holding, bu projede de hem malzeme kalitesi hem de yaşam alanlarıyla incelikli ve fonksiyonel detayları bir arada sunuyor. Cephedeki doğayla uyumlu taş kaplamasından iç mekanda yerden ısıtmasına, geniş bahçe alanlarından tam donanımlı sosyal tesisine kadar Mahal Bodrum, Bodrum’da 12 ay tüm beklentileri karşılayacak dolu dolu bir yaşam vadediyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI