Loza Evleri’nde değer artışı yüzde 42’yi buldu

Konut teslimlerinin bu yılın eylül ayında yapılması planlanan Loza Evleri projesinden topraktan yatırım yapanlar şu ana kadar yüzde 42 kazanç sağlamış durumda..

0

Türkiye, Irak, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Libya, Gana ve ABD’de konut projeleri hayata geçiren Güçlü İnşaat’ın İstanbul Avrupa yakası Merter-Bağcılar bölgesinde inşa ettikleri ilk markalı konut projesi olan Loza Evleri’nde yaşam bu yılın eylül ayında başlayacak.

Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği stratejik bir lokasyonda 35 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Loza Evleri’nin satışa sunulduğundan bugüne kadar yatırımcısına yüzde 42 kazanç sağladığını söyleyen Güçlü Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik lokasyonu, sosyal alanları ile projenin bölgenin yıldızı olduğunu ve önümüzdeki dönemde de yeni projeleriyle adlarından söz ettirmeye devam edeceklerini söyledi.

Tramvaya 1 dakika, metroya 4 dakika, hastaneye ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan Loza Evleri’nde 2+1 ve 3+1 kat planlarında 162 konut ve 6 ticari alan bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin