24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetLotus Towers projesi ile hayaller gerçeğe dönüşüyor..

Lotus Towers projesi ile hayaller gerçeğe dönüşüyor..

Hayat Group tarafından son yılların en önemli iş ve yaşam merkezi haline gelen Başakşehir’de; Çam Sakura Şehir Hastanesi’ne 200 metre, İstanbul Havalimanı’na 20 km, Botanik Park’a 5 km, Olimpiyat Stadyumu’na 2 km ve Mall Of İstanbul’a sadece 6 km uzaklıkta, 8 bin metrekarelik arsa ve 37 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, bölgenin en büyük karma yaşam merkezi olacak olan yeni proje, smart house sistemiyle tasarlanacak olan Lotus Towers projesi 2 bloktan oluşacak. A Blok otel konseptinde, B Blok ise rezidans olarak inşa edilecek . Uluslararası hizmet kalitesine sahip 5 yıldız standardında hizmet verecek olan Lotus Otel, “hasılat paylaşım modeli”yle yatırımcılarına, 20 yıl boyunca dolar bazında düzenli hasılat paylaşımı sunarak diğer yatırım türlerine oranla daha yüksek bir kazanç vadediyor.

Geleneksel tasarımları modernleştiren, insana ve çevreye saygı bakış açısıyla projelerini sürdüren Hayat Group; İstanbul’a kazandırdığı nish yaşam alanlarıyla ‘inovatif çözümler sunmaya devam ediyor. Sektörde ise ‘yenilikçi bir marka’ olarak yerini almayı başaran ve “Yeni Bir Hayata Başlamak” sloganıyla projeler üreterek ikon yaşam alanları sunan marka, Başakşehir’de Lotus Towers projesiyle iş ve yaşam alanını bir araya getiriyor. Projede en çok dikkat çeken tasarım detayı ise standart projelerdeki tavan yüksekliğinin yanı sıra 3.30 metre tavan aralığı ile nefes alan yaşam alanları sunuyor olması.

2 temmuz tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısı sonrasında lansman satışlarına sunulan Lotus Towers projesinde 1+1’den 3+1’e uzanan farklı tiplerde daire seçenekleri yer alıyor.

2022 Haziran ayında inşaatına başlanan projenin, 30 aylık bir inşaat dönemiyle birlikte, 2024 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI