24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriLiv Bahçeşehir'de hemen teslim avantajı, 36 ay vade fırsatı..

Liv Bahçeşehir’de hemen teslim avantajı, 36 ay vade fırsatı..

Markalı konut sektörünün önde gelen firmalarından Liv Yapı’nın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Liv Bahçeşehir’de satışlar başladı. İnşasının tamamlanmasıyla birlikte hemen teslim olarak satışa sunulan projede 36 aya firma bünyesinde taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Bugüne dek hayata geçirdiği projeleriyle binlerce aileye nitelikli yaşam alanları sunan Liv Yapı, Bahçeşehir’de inşa ettiği yeni projesinde satışlara başladı. Az katlı bloklarda tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip özel dairelerin ve bahçeli villa seçeneklerinin yer aldığı proje hemen teslim olarak alıcı buluyor.

Tüm inşa çalışmalarının tamamlandığı Liv Bahçeşehir’de 3+1 ve 4+1 özel daire tiplerine ek olarak bahçeli 4,5+1 ve 5+1 villa seçenekleri de sunuluyor.

45 ÖZEL DAİRE VE 30 BAHÇELİ VİLLA

Geniş kullanım alanlarına sahip özel daire ve bahçeli villa seçenekleriyle çocuklu ailelere ferah yaşam alanları sunan Liv Bahçeşehir’de sosyal donatı alanları ve yürüyüş yolları ile aile öncelikli bir yaşam alanı oluşturuluyor. 45 özel daire ve 30 bahçeli villa seçeneğinin yer aldığı Liv Bahçeşehir’de bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verecek ticari üniteler de yer alıyor.

10.500 metrekare üzerinde geliştirilen proje özel güvenliği, 7/24 aktif güvenlik kameraları ve kapalı otoparkı ile Liv Bahçeşehir’de konforlu bir yaşam sunuluyor.

“AİLE ÖNCELİKLİ BİR YAŞAM ALANI TASARLADIK. KONUT ALICILARINA FİNANSMAN KOLAYLIĞI SAĞLIYORUZ ”

Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın; “Bahçeşehir’in en değerli noktasında hayata geçirdiğimiz Liv Bahçeşehir projemiz ile geniş ve kullanışlı mekanlara sahip özel daireler ve bahçeli villalar oluşturduk. Aile öncelikli bir yaşam konsepti tasarlarken gerek mimarisiyle, gerekse insan – doğa etkileşimiyle büyük hassasiyet gösterdik. Peyzajıyla, parkıyla, yürüyüş yollarıyla keyifli bir yaşam alanı oluştururken çocuklu ailelerin de güvenle yaşayacakları bir alan kurduk.

Bugüne dek hayata geçirdiğimiz markalı konut projelerini toprak seviyesinden satışa sunardık ve inşa süreci tamamlanana kadar büyük kısmı sahiplerini bulurdu. Ancak Liv Bahçeşehir projemizde inşa çalışmalarını tamamladıktan sonra, hemen teslim olarak satışa sunduk. Buradaki temel hedefimiz; konut alıcılarının günümüzün olumsuz ekonomik şartlarından etkisini minimuma indirmek oldu. Kredi maliyetlerindeki yüksek seyir nedeniyle hemen teslim olarak sahiplerini bulan konutlarımıza özel firmamız bünyesinde 36 aya kadar da taksit imkanı sunuyoruz.” dedi.

Sönmez Aydın

Ağaçları ve onlarca türden oluşan bitkileriyle özel peyzaj tasarımına sahip Liv Bahçeşehir, site içinde sunduğu yeşil dokuyu parkıyla da bütünleştiriyor. Çocukların bahçelerinde ve parkında gönlünce eğlenebileceği Liv Bahçeşehir’de güvenlik ise öncelikli başlıklar arasında yer alıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI