Korkmazkaya Çeşme

Korkmazkaya Çeşme projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerinden Pendik’in Çamçeşme Mahallesi Aydınlı Caddesi Tasvir Sokak’ta yer alan yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde TMZ Grup ve Korkmaz Grup ortaklığıyla hayata geçirilen Korkmazkaya Çeşme projesi 10 katlı 2 bloktan meydana geliyor.

Korkmazkaya Çeşme’de kat planları, sosyal alanlar ve teslim tarihi

Büyüklükleri 86 ile 104 metrekare arasında değişen 2+1 ve 118 ile 121 metrekare arasında değişen 3+1 kat planlarında 80 daireden meydana gelen projede konutların teslim tarihi olarak 2019’un ilk çeyreği planlanıyor.

Sosyal donatı alanları ve proje özellikleri şöyle:

  • Peyzajlı yeşil alanlar, yürüyüş yolu, kamelyalar
  • Çocuklar için oyun alanları
  • Basketbol sahası
  • Kapalı otopark
  • Fitness salonu
  • 7/24 güvenlik, kameralı kontrol ve takip sistemi

Korkmazkaya Çeşme’de ödeme şekli, satış fiyatları ve projenin konumu

Bankalardan konut kredisi kullanımına uygun durumda olan, ayrıca firma bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının hazırlanabildiği projede satış fiyatları 10 ocak 2019 tarihi itibarı ile brüt 86 metrekarelik (net olarak 60 metrekare) dairelerde 322.000 TL seviyelerinde bulunuyor.

Kadıköy – Kartal – Tavşantepe metrosunun Pendik’e kadar uzatılması çalışmaları devam ediyor. Proje de inşaatı devam eden Çamçeşme metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakikalık bir lokasyonda bulunan projeden Pendik Marina ve İDO iskelesine erişim de 5 dakika sürüyor (açık trafikte). Ayrıva Neo Marin ve Pendorya AVM’ler de 2 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Korkmazkaya Çeşme nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin