Konak Butik projesi

Ergünkent inşaat tarafından Bursa Nilüfer'de hayata geçirilecek olan Konak Butik projesi 4 bin 200 metrekare arsa üzerinde yükselecek.

0

Ergünkent inşaat tarafından Bursa Nilüfer’de hayata geçirilecek olan Konak Butik projesi 4 bin 200 metrekare arsa üzerinde yükselecek.

Konak Butik projesi 2 blokta 86 daireden oluşacak. Dairelerin büyüklükleri ise 165 metrekare ile 320 metrekare arasında değişecek. Konak Butik projesinde blokların biri havuzlu diğeri havuzsuz olarak alıcısına sunulacak. Projede 3+1 ve 5+1 dubleks daireler yer alacak.

Konak Butik projesinde fiyat ve satış seçenekleri

Daire fiyatları 690 bin ile 760 bin lira arasında değişecek Konak Butik projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Projede yer alan 5+1 dubleks dairelerde yaşayacak konut sakinleri diledikleri gibi evlerinin odalarının büyüklüğünü belirleyip keyif ve isteklerine göre dizayn edebilecekler. Aynı zamanda oda sayısında değişiklik yapma fırsatı da sunulabilecek.

Projenin konumu ve sosyal olanakları

Konak Butik projesi konut sakinlerine peyzaj alanları içerisinde havuz keyfi yaşama fırsatı sunuyor. Bu havuzlardan yaralanmak isteyenler tek blokta ikamet edecek.

Lokasyon olarak bölgede dikkat çeken projenin yanı başında yükselecek olan hastane projesi ile konutlarını kiraya vermek isteyenlerin yüksek fiyatlar ile konutlarını kiraya verebileceği öngörülüyor.

Mart-Nisan 2019’da teslim edilmesi planlanan projenin tamamlanmasının ardından alıcısına prim kazandırması bekleniyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin